Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul Ponta


Recommended Posts

Realitatea sunt cat de cat impartiali, sau mie asa mi se par! Mie asta cu Geoana mi-a ramas in cap fiindca mi s-a parut cam nedrept ce i s-a pregatit de catre propriul partid, mai ales ca nu cred ca era vreun pericol pentru PSD, in afara de topaiala de la prezidentiale...nu stiu cu ce a gresit :)!

 

 

Ohoo, azi copii in parc strigau ca scapam de Basescu si de mitzi pitzi...!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 695
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui inbox
Realitatea sunt cat de cat impartiali, sau mie asa mi se par! Mie asta cu Geoana mi-a ramas in cap fiindca mi s-a parut cam nedrept ce i s-a pregatit de catre propriul partid, mai ales ca nu cred ca era vreun pericol pentru PSD, in afara de topaiala de la prezidentiale...nu stiu cu ce a gresit :)! Ohoo, azi copii in parc strigau ca scapam de Basescu si de mitzi pitzi...!
align="right" id="quote2">Da' de unde - acolo era Geoana versus Iliescu. A pierdut Geoana.Tot.Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu,este pe romaniatv? unul Visan ,pdl-ist?care urla ca e .."lovitura de stat"....ca o fi c-o pati...si cum pot mai precis sa-i faca vant cucoanei aleia gheboase?

 

 

 

 

 

 

Madalina

 

 

Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa repede,de la ora 15 pana la ora 21.53...mai e cam greu sa pricep.....e mult prea repede totul...daca maine nu mai avem nici parlament?[:-@]

Ce au de se grabesc asa tare?Astia sunt ca intr-un film pe care l-am vazut demult,cu un jucator de fotbal american,care a ajuns la inchisoare.si-a facut echipa de detinuti pe care a antrenat-o contra echipei gardienilor si primele minute detinutii doar snopeau gardienii fara vreo legatura cu meciul...[:-)))]

Madalina

 

 

Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marius
Citat:
citat din mesajul lui inbox
Realitatea sunt cat de cat impartiali, sau mie asa mi se par! Mie asta cu Geoana mi-a ramas in cap fiindca mi s-a parut cam nedrept ce i s-a pregatit de catre propriul partid, mai ales ca nu cred ca era vreun pericol pentru PSD, in afara de topaiala de la prezidentiale...nu stiu cu ce a gresit :)! Ohoo, azi copii in parc strigau ca scapam de Basescu si de mitzi pitzi...!
align="right" id="quote2">Da' de unde - acolo era Geoana versus Iliescu. A pierdut Geoana.Tot.Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
align="right" id="quote2"> Wow! Oricum, banuiam ca a fost vorba de ceva mai mult, dar chiar atat de mult? Adica, l-am cam subestimat pe Geoana inseamna! Bine politica nu este cea mai mare pasiune a mea, ca sa stiu atat de aprofundat unele lucruri... In fine, da stiu ca au muncit oamenii astia in parlament azi!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui inbox
Citat:
citat din mesajul lui marius
Citat:
citat din mesajul lui inbox
Realitatea sunt cat de cat impartiali, sau mie asa mi se par! Mie asta cu Geoana mi-a ramas in cap fiindca mi s-a parut cam nedrept ce i s-a pregatit de catre propriul partid, mai ales ca nu cred ca era vreun pericol pentru PSD, in afara de topaiala de la prezidentiale...nu stiu cu ce a gresit :)! Ohoo, azi copii in parc strigau ca scapam de Basescu si de mitzi pitzi...!
align="right" id="quote2">Da' de unde - acolo era Geoana versus Iliescu. A pierdut Geoana.Tot.Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
align="right" id="quote2"> Wow! Oricum, banuiam ca a fost vorba de ceva mai mult, dar chiar atat de mult? Adica, l-am cam subestimat pe Geoana inseamna! Bine politica nu este cea mai mare pasiune a mea, ca sa stiu atat de aprofundat unele lucruri... In fine, da stiu ca au muncit oamenii astia in parlament azi!!!id="red">
align="right" id="quote2">Uite ca in sfarsit isi merita banii parlamentarii....[:-)))]MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Asa repede,de la ora 15 pana la ora 21.53...mai e cam greu sa pricep.....e mult prea repede totul...daca maine nu mai avem nici parlament?[:-@]Ce au de se grabesc asa tare?Astia sunt ca intr-un film pe care l-am vazut demult,cu un jucator de fotbal american,care a ajuns la inchisoare.si-a facut echipa de detinuti pe care a antrenat-o contra echipei gardienilor si primele minute detinutii doar snopeau gardienii fara vreo legatura cu meciul...[:-)))]MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
align="right" id="quote2">Super comparatia !Asa e, au uitat de meciul adevarat, isi dau la gioale.Ma tem insa ca o miza tot este, asa, mai ascunsa: juatitia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intrebarea mea este daca am perceput bine - dragii de pedelisti boicoteaza lucrarile, nu? well, asta nu-mi place - inteleg ca stiu si ei nitica aritmetica, si pricep cand x e mai mare decat y, dar cine i-a votat parca in scopul asta i-a votat, sa stea pe-acolo, si sa nu ma lase cu senzatia de partid unic care ia decizii cu o abtinere si zero voturi impotriva. chit ca rezultatul ar fi fost acelasi, mie mi-ar fi sunat altfel sa aud c-au fost cateva zeci de voturi impotriva.

 

Asculta, priveste si taci!...

Din brate fa-ti aripi de fier

Si zboara cu ele spre cer!... id="green">id="Arial">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

ai perfecta dreptate, si eu ma intreb unde naiba erau pdlistii. Probabil la negocieri... cu USLul - aia le ofera bani pentru voturi si pdlstii vor mai mult si negociaza ...

oricum dezamagitor tot tabloul!

 

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

 

**************

Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...