Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cadou pentru MAMA


Recommended Posts

Mama mea implineste curand 75 de ani! Eu si cu fratele meu ne framantam de ceva vreme sa gasim cadoul protrivit dar pana acum n-am reusit sa gasim nimic. Vrem ceva deosebit si suntem in pana de idei. Idei? Din experinta proprie de aniversari deosebite? multumesc! [flo] [url="https://picasaweb.google.com/sunnyday07.id/DeVanzare02?authkey=Gv1sRgCOO9sdXFoYnqYw#"]De vanzare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Faceti un album cu pozele voastre favorite si cu povestioare, cu amintiri din copilarie, mici pozne de-ale voastre, cu ceva cuvinte frumoase scrise pe linga despre ce inseamna ea pt voi. La virsta ei in general oamenii nu isi mai doresc lucruri care sa dureze, dar se bucura de cele perisabile (ciocolata deosebita, ceva de mincare, ce nu isi permite de obicei). Poate isi doreste sa vada ceva, sa viziteze ceva si nu a reusit pina acum? Poate ii placea pe vremuri sa mearga la teatru si s-ar bucura sa mergeti impreuna ? Cel mai deosebit e sa fiti linga ea in aceasta zi. Restul e doar bonus [flo]. ------------------ Still looking for pieces of heaven...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nepoti?[:I] Serios acum, e testat de curand...mergeti "ca fetele", sa va rasfatati la salon (mani-pedi, coafat), va intalniti cu fratele, apoi o plimbare pe unde stii ca si-ar dori, apoi masa la restaurant...acolo ii puteti da colajul de fotografii...si vorbiti la restaurant sa vina si cu un tort si flori. Atentie, vor fi si lacrimi!...[:)] La multi ani![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu asta i-am facut tatei cind a implinit 70 de ani: http://www.dropshots.com/andacos#date/2010-06-20/10:42:19 Rama am cumparat-o separat! Tata este singur,asa ca eu l-am susrprins de vreo citeva ori pupind minatura asta![q] Dana [url="http://www.dropshots.com/andacos#"]handarbeit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Ce va fi pana la urma: -o "photocarte", n-am vazut-o inca, sper sa iasa frumoasa. Cu multe poze, din diverse epoci si ocazii, cu mama mea in toate [flo] -un tricou foarte frumos -ii cumparasem laptop acum vreo luna si mama a zis ca se pune si laptopul [:D] -vreau sa comand un sort de bucatarie "pentru cea mai buna mama" [:D], probabil cu o poza de-a noastra de grup pe el -fiica-mea produce la greu afise, felicitari, picturi pentru buni, de ziua ei Petrecere la restaurant n-a vrut cu niciun chip. Cica n-are stare si rabdare sa primeasca musafiri si felicitari la restaurant.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...