Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

Fetelor dar mult mai vorbiti.[:D] Mai puteti,nu v-ati saturat de atata cafea si ceai? Mie imi este foame ca bebitza a papat de arupt si trebuie sa bag ceva la stomac.IMi da si mie cineva ceva de mancare?[:D] Mai este cineva pe aici sau va luat somnul? "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor dar mult mai scrieti.Beti cafele si ceaiuri toata ziua. Mie imi dqa cineva ceva de mancare ca a papat printesa mea de la san si mi s-a cam facut foamne. Nu mai este nimeni pe aici?Va luat somnul?[bang] Apar si eu cand se sparge gasca[:D]. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Nu m-a luat somnul,m-au apucat nervii ca merge net-ul ca melcul,cred ca-i supraincarcat,nu raspunde la back decat f.f. greu.Du-te si papa.
Merge greu de tot si ma enerveaza si pe mine. Fetita mea nu vrea sa adoarma,am leganat-o in toate felurile poate poate adoarme dar nici o sansa.Am pus-o in patut la ea si am lasat-o in pace sa vedem daca adoarme,pana acum vad ca nu a marait deloc. Adoarme asa de tarziu noaptea.Ziua sta treaza,are mare grija sa se intoarca de pe o parte pe alta si daca indraznesti sa o intorci se enerveaza si incepe sa tipe.Picioarele si le foloseste bine,se ridica de fund in sus dar mai are de lucru cu mainile,parca o vad dupa 5 luni deabuselea,ca in fundulet se straduieste sa stea bine ajutata. Ce ma mai laud[alcool],sa-mi fie rusine. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai musca din zid ca nu ne ramane noua nimic.Am crezut ca-i de vina calc. meu.e vineri,romanii astia nu se duc nicaieri de NE incarca noua reteaua? Iuliana, efiresc sa te simti fericita langa gargarita ta.Ce mult mi-am dorit si eu sa am o fata si m-am ales cu 2 golani,trai-mi-ar.Si i-am zis sotului ca la a2a incercare ar fi trebuit sa schimb armasarul,unul specializat pe fete,dar n-a vrut,nu stiu de ce.[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai musca din zid ca nu ne ramane noua nimic.Am crezut ca-i de vina calc. meu.e vineri,romanii astia nu se duc nicaieri de NE incarca noua reteaua? Iuliana, efiresc sa te simti fericita langa gargarita ta.Ce mult mi-am dorit si eu sa am o fata si m-am ales cu 2 golani,trai-mi-ar.Si i-am zis sotului ca la a2a incercare ar fi trebuit sa schimb armasarul,unul specializat pe fete,dar n-a vrut,nu stiu de ce.[:D][:D][:D] Iar face figuri .Cred ca ajunge rasp. meu pe la 2.Eu trebuie sa ies de pe net,apoi intru iar pt. orice cautare sau send.Cica nu gasaste server-ul,mama lui de servitor sau ce o mai fi.Dati-mi un perete de ros.[bang][bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by belutza
eu daca ma duc la alt subiect sunt terminata . mi se incarca in 7 ani... abia am intrat din nou aici si raman aici .. nu mai ies..astept sa mai spuneti ceva , daca nu ,ma duc sa dorm. belutza
Eu spun dar ajunge ca...dupa ora 12 nu putem injura?ca astia de la CNA dau voie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...