Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

quote:
Originally posted by wonderful
[quote]Originally posted by slimatei
eu sunt bine ..ieri am avut un soc..cu o durere un cramp de la intestin...nustiu ce era...ca domnisorica era bine...nu era de la ea..doar ca m-am speriat tare...multumesc lui Dumnezeu ca a trecut...si eu acum unt de 2x mi fericita ca pe langa faptul ca e sanatoasa mai e si fetita[:D]..ta'su e bosumflat...ca vroia ba'iet dar e bucuros ca fii'sa e sanatoasa si o sa-i poarte si numele lui ma'sa, cica macar una sa fie cu numele meu...ca eu n-am vrut sa-i port numele...am ramas la nume de fata mare...[:D]
Si tu ai fetita?Ei,nu se poate,chiar ca-s ofticata![bang]In ce-l priveste pe tata,asa o fac ei pe grozavii,dar de fapt tatii sunt lesinati dupa fetele lor.Cand le vad se [consti] de dragoste.Daca mai spune vreuna ca face tot fete,imi iau valiza si plec.
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] provizoriu suna asa...ce ziceti? Stefania cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor am venit de la nunta.Sunt moarta de oboseala dar am trecut sa va salut ca imi era dor de voi[:D]. M-am minunat tare mult ca am venit astazi de la coafor si fetita mea era la soacra mea si era cu suzeta in gurita.De la mine nu o vrea niciodata,dar sa vedeti ce tragea de ea[:D]. Fetelor vb cand ma trezesc ca ma duc sa bag un pui de somn langa pritesa mea.[pup] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

care vrea o racoritoare? si niste briose tavalite in ciucalata? da, da, da , stiu ca ingrasa, da ma tot batea la cap juniorul sa ii fac si n-am avut incotro, mai ales ca reteta e simpla tare: se ia praful de briose se amesteca cu lapte si oua si se baga in forme la cuptor. Pe de-asupra se toarna dip de ciocolata si gata, reteta incercata pentru ingrasaciune. stiu ca inca dromiti, da m-am gandit ca vreuna din voi n-are somn Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu...nu te gandesti la o sarmana ca mine..[bang]de unde as putea face rost? ma duc sa-mi fac singura caci ingredientele nu-mi lipsesc...as ....ce ti-as face .... Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor. acum m-am trezit. am fost aseara la nunta , am stat o ora si dupa aia directia Liberty . Vai cat de frumos, bestial,demential si toate cele , a fost...am dansat pe nisip 5 ore continuu de-am facut febra la picioare si-am fluierat pana mi-au iesit plamanii ...MAI VREAU LIBERTY![q][q][q][q][q][q][q] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...