Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna seara fetelor.Eu am fost astazi la curte la socrii mei si nu am mai putut sa stau de vorba cu voi astazi.Sunteti bina?Ce a-ti mai facut? "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A ramas cam putine lume pe aici sau mi se pare mie.Toata lumea a fugit la mare? Sunt asa de prost dispusa.Ma culc eu acum dar imi este teama sa nu ma trezesc si maine asa.[bang][bang][bang] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hei Iuliana, cine te-a suparat? fetelor, voi credeti in deochi? eu sunt mai sceptica, iar de cand sunt aici nu m-am mai gandit la asta. dar ieri a venit la mine o buna prietena, sa imi vada noua tunsoare si culoare, merge maine la aceeasi hair-stilist, si dupa ce a plecat am fost bleaga toata ziua. n-am putut face nimic din ce mi-am planificat. m-a izbit spre seara ideea ca ar putea fi asa ceva si am facut ce stiam eu mai bine sa imi revin, dar sunt tare....necajita sa zic asa Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iuliana_2007
A ramas cam putine lume pe aici sau mi se pare mie.Toata lumea a fugit la mare? Sunt asa de prost dispusa.Ma culc eu acum dar imi este teama sa nu ma trezesc si maine asa.[bang][bang][bang] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
da de unde atata mare?.....noi mai avem inca 6 zile pana la vacanta....o gramada mama-mia cat mai este.....[bang][bang][bang] incearca sa te linistesti ca numai tu stii sa iesi din starea asta....dac te lasi prada proastei dispozitii ii dai puteri..alungale si fi tu....ca daca se adancesc e greu sa iesi...probat pe propia pele...si e mult mai greu....
E usor sa cazi ....dar e asa de greu sa te ridici.... Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maru
hei Iuliana, cine te-a suparat? fetelor, voi credeti in deochi? eu sunt mai sceptica, iar de cand sunt aici nu m-am mai gandit la asta. dar ieri a venit la mine o buna prietena, sa imi vada noua tunsoare si culoare, merge maine la aceeasi hair-stilist, si dupa ce a plecat am fost bleaga toata ziua. n-am putut face nimic din ce mi-am planificat. m-a izbit spre seara ideea ca ar putea fi asa ceva si am facut ce stiam eu mai bine sa imi revin, dar sunt tare....necajita sa zic asa Doamne'ajuta!
Eu nu cred deloc deloc. Cred ca ai fost suparata ca a plecat prietena ta si iti parea rau de asta. Lasa, ca mai vine ea pe la tine, nu mai fii suparata. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vad ca face adina cafeaua ,mai bine ma duc shi ma culc ca sigur pune vreo vrajitorie sau ulei de ricin in cafea shi nu mai dorm,sau dorm pe buda. buna dimineatza la voi!! pina ma scol sa fie cafeaua facuta micul dejun ,ca de io-s mai inapoiata cu vreo 7 ore shi abia ma duc la nanic. maru, ptiu ptiu,te-am scuipat a trecut?? monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...