Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumesc. Deci ramin la croissant. De miine o sa incep sa-mi aduc fructe. [bang] Sau nimic... cred ca ingrasa cel mai putin. Dar vad o foame... si voi vorbiti de mincare si bunatati... [alcool] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adinutzaaaaaa, m-am trezit, gata cafeaua?' vad ca ai luat clase de bucatareala ...ce face dragostea din om. dar cred ca inca faci propedeutica ,caci vazui ca inca nu prea stii cum arata cratiza,da-i zor invatza ,invatza. fetelor punetzi-o pe adinutza la bucatarie ca vrea sa se marite ,shi tre sa treaca proba paractica ca pe cea de frumusetze a trcut-o, cu flori inca[:p] monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut,gagici!Am citit ce ati postat cat am avut treaba si m-am crucit!Toate spunem 'buna dimineata' la 11-12,toata mahmure,obosite,ametite,da parca am fi dansatoare exotice(ca sa nu spun 'la bara').Suntem 'bune' pt. un promo la 'Un nou inceput' ca nu-i mai trebuie niciunuia insurat.[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] fetele,adevarul e ca si m-am culcat tarziu-nu va ganditi la prostioare-pt. ca nu mi-a fost bine.ma balonez cumplit,parca-s gravida,dupa ce mananc.Am luat 'bilplus' banuind ca-i de la bila,aia de la ficat,nu capul[:D].Mi-a trecut,dar numai putin.Aratam cam asa [grasa].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ina, daca vrei sa slabesti ,nu este bine sa te infometezi,fiindca organismul memorizeaza infometarea ca pe o situazie extrema de criza ,iar cind maninci ceva totul se asimileaza ca atunci cind trece iar prin criza sa poata avea resurse. de aceea deobicei dupa o dieta stricta ,cind incep sa manince ,deshi maninca mai putzin ,multiplica kg. daca vrei sa slabesti ,maninca tot ce pofteshti tu pina la 10 dimineatza ,daca maninci bine dimineatza accelerezi metabolismul ,shi cam tot ce maninci se transforma in ebnergie shi nu se acumuleaza.dupa ora 10 maninci doar carne cu salate.shi un fruct pe zii.sunt multe fructe care au contzinut mare de zahar shi deci ingrasha,nu potzi minca in cantitazi.dupa ora 6 nu mai maninci. nu vreau sa te infometezi mai ales acum cind avem bucatar[:)] nu mi-ai cerut sfaturi dar le-am dat ,fiindca mi-e mila de burtica ta care chioraie linga bucatele adinei...deci manincale miine la mic dejun[8D] monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Principe multumesc mult pentru sfaturi. Le primesc cu placere. Daca mai ai mai spune-mi. Mai ales ca le urmam in duet - in familie. Amindoi ne-am ingrasat ca niste bursuci. Wonderful vezi ce spor aui fetele. Incerc sa tin pasul... dar ma dau "astia" afara daca raspund in ritmul lor. Cit despre balonat... eu asa sint fara .... maaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrreeeeee.... Belutza maninc fructe... insa mi se face o foame... Si pofte... de zici ca sintem dupa foamete. Adina nu te gindesti si la noi astia mai dolofani??? Larissa_79 ce lucrezi tu acasa ... nu mai gasesti si pentru mine... un job [alcool] Slimatei daca vrei o zi de lucru, vino in locul meu... macar o ora ... [hot] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ina78, muncesc pentru un business de familie. Nu am pune sa spun mai mult ca ma dau astia afara. O sa zica ca fac reclama si eu nu asta intentionez. Aaaa..deci de asta face Adina mancare ...mmm...understand! Adina Iulia, uite o floare de la mine pentru atitudinea de dupa divort si povestea cu espiritu care pe mine m-a emotionat si bucurat in acelasi timp![floare3] Poze cu Alexia http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyzv23/my_photos Larisa [mamica] si Alexia [bebic] (13 iulie 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ina,incearca regimul alternativ:3 zile lactate,3 z carne(slaba,garatar,fiarta)3 z legume,fructe.L-a facut o colega si a slabit considerabilintr-un ritm potrivit.Depinde si de metab. fiecariua.Oricum,ea a dat jos cam 12 kg in vreo 2-3 luni.In plus nici nu te infometezi-nesanatos si ineficient-si-ti hranesti si org. cu cele necesare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...