Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

seara' eu ma lupt cu netu' asta merge asa de greu de mama mama...cat de dieta....noi sa fim sanatoase...e bine disocierea dar nu uitati ca numai proteine(fara carbiodrati) ataca ficatul...totul se filtreaza mai greu si te imbolnavesti cred ca cel mai bine ar fi sa consulti un dietolog.... metode sunt dar cele " facute de tine" de capul tau ...fac mai mult rau decat bine....e bine sa-i dai unui org. de toate dar cu masura...si mult sport... acum mi-am dat si eu cu parerea avand in vedere ca eu m-am experimentat pe diete... am pierdut 25 kg... in 5 luni...cam 5 kg pe luna ceea ce bnu e mult caci daca pierzi mai mult iar nu e bine... succes si faceti cum veti vrea..ca eu pana nu nasc nu am ce face cresc ca painea calda fara se exagerez cu mancatul.... Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Asta este. Dumnezeu sa-l ierte. Eu am slabit fetelor de mi-au ajuns picioarele sa le am cat mainile de groase [:D], eh glumesc , da` nici mult nu mai am daca o tin tot asa. Mi-a mai ramas putina burtica da` face fata sport in fiecare zi daca munca n-am.. Chiar asa , vreau si eu sa muncesc ca o iau razna acasa [bang][bang] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]Originally posted by belutza
Asta este. Dumnezeu sa-l ierte. Eu am slabit fetelor de mi-au ajuns picioarele sa le am cat mainile de groase [:D], eh glumesc , da` nici mult nu mai am daca o tin tot asa. Mi-a mai ramas putina burtica da` face fata sport in fiecare zi daca munca n-am.. Chiar asa , vreau si eu sa muncesc ca o iau razna acasa [bang][bang] belutza Si ce te impiedica?Nu gasesti ceva bun sau o lasi pt. la toamna sa te mai bronzezi putin?[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wonderful - deja sunt cioara,cat sa ma mai bronzez . acum nici nu se mai cunoaste cand merg la plaja.[:D] Nu gasesc nimic bun deocamdata de munca, aam avut cateva oferte,dar le-am refuzat din diferite motive . Pana gasesc ceva , mai stau de vorba cu voi .. [:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
shi eu am un respect ptru el ,mai ales ca a luptat sa unifice biserica catolica shi cea ortodoxa crestina... ce dumnezeu uneste omul separa. monica mami de printz
Apropo de celalat subiect,si eu gandesc ca tine.Cred ca multe din preceptele relig. au fost create de om .Sunt sigura!? ca Dumnezeu e mult mai ingaduitor cu noi decat suntem noi cu noi insine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor. Azi am avut o zi grea.Mi-am dus gaza la vaccin asta si a plans o gramada.Imi era asa de mila de ea,mi se rupea sufletul. Cand a fost vorba de cine o tine pe Maya la vaccin sotul meu a aratat din prima cu degetul spre mine[:D].El cica nu poate ca ii este mila rau de ea.Ce era sa fac. Deabaea astept sa mergem la munte,cred ca am sa plec miercuri,i-am spus sotului meu sa mai lase firma la o parte si sa ne relaxam si noi putin ca eu m-am saturat de casa. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...