Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Ce sarbatorim aici? [alcool] Ca sa zic si io La Multi Ani...[alcool] Daca toti ii zic La Multi Ani lui Wonderful, pai La Multi Ani, Wonderful! Bem si noi ceva? [alcool] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Hop si eu, dar fara alcohol, ca sunt la serviciu. Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc,dragele mele prietene si va doresc din tot sufletul si voua o casnicie frumoasa cum cred ca e a noastra.Cert e ca suntem si azi [8**] unul de altul.Am avut noroc de un barbat bun pe care-l [pup] de multe ori pe zi si motanului tare-i mai place.Beti cat incape,ca chiar daca va faceti clampa va duc eu la culcare.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Multumesc,dragele mele prietene si va doresc din tot sufletul si voua o casnicie frumoasa cum cred ca e a noastra.Cert e ca suntem si azi [8**] unul de altul.Am avut noroc de un barbat bun pe care-l [pup] de multe ori pe zi si motanului tare-i mai place.
wonderful - si [alcool]???? Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, mai am noaptea asta si cea de miine, dupa care ramin in concediu. belutzo - pazea ca vin la mare, dar pina la mare mai am ziua de simbata(28.07.07) cind merg sa decartez niste epuroi, ca mis nanasa, iar cu ce mai ramine merg sa ma destrabalez la mare.[bum][batetoba][bis] Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
OF, lULULE,CE MA FAC EU CU TINE?NUMAI LA BAUTURA TE GANDESTI!iA DE AICI [alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool] mAI VREI,CA MAI AM.[:D][:D][:D]
Vin sa beau simbata, ca amu mis la scirbici[:D], asa ca drinkai numai cafei si smokuez. Vezi ca si Adina Iulia, ar bea ceva[:D].Pai daca e sarbatoare, sa fie nene....[bum][bis] Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lulu_boches
quote:
Originally posted by wonderful
OF, lULULE,CE MA FAC EU CU TINE?NUMAI LA BAUTURA TE GANDESTI!iA DE AICI [alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool] mAI VREI,CA MAI AM.[:D][:D][:D]
Vin sa beau simbata, ca amu mis la scirbici[:D], asa ca drinkai numai cafei si smokuez. Vezi ca si Adina Iulia, ar bea ceva[:D].Pai daca e sarbatoare, sa fie nene....[bum][bis] Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Ma uitam la nebunii aia postati de tine si m-a apucat rasul imaginandu-mi ca asa muncesti tu.[:D][:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...