Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

Fetelor v-ati bagat la somn asa devreme?[:D] Eu nu am cu cine sa vorbesc in seara asta se pare.[bang][bang][bang] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neata' fetelo vreo sugestie ceva ..di-un cadou simbolic[:D]eu am uitat sa-i iau ca am zis ca mai eeee timppppp si uita ca mi-e teama sa nu mi-o ia-nainte..[bang] Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Vreau si eu sa ma ingras insa din cauza unui motiv justificat, cam ca al lui Slimatei. Nu pot sa tin regim disociat din pricina serv. si a programului si nici diete clasice. Nu prea maninc regulat si mai ales constant. Sint si pofticioasa, iar la serviciu mi-e greu uneori sa maninc si o eugenie. Principe de unit nu mai poate fi vorba, sa vedem cit mai dureaza perioada de acalmie, nu ai vazut ce declaratii face noul Papa? Cit despre Preafericit, Dumezeu sa-l odihneasca. Iuliana_2007 vreau si eu un bebe si promit ca merg eu la vaccin cu el. [hot] Va pregatiti de concediu? Ce frumos... vreau si eu. Nu-mi mai iau concediu in iunie niciodata, pina la sfirsitul verii moooorrrr, intre 1-2 zile furate la sfirsit de saptamina. Belutza macar tu sa fii neagra, ca eu am mers de 2-3 ori la plaja si inca nu am reusit sa ma colorez... poate in we.. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[alcool] Fetelor voi chiar vreti sa ma omoriti cu zile... sa devin frustrata, nervoasa... voi vorbiti de mincare, de concedii, de timp liber... [bang] Belutza mama... tu energizant vrei? Stai pe plaja si plimba-te. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor. Sunt putin naucita ca nu prea am dormit azi noapte.A plans o gramada.La 2 luni nu a facut asa ca poate nu si-a dat seama ce se intampla dar acum este mai mare,este si alintata[:D] si poate ca din cauza asta face asa.Cum o luam in brate cu nu mai zicea nimic,a facut si febra,a trecut.Astazi am luat-o de la capat. Ina-o sa ai si tu bebele tau. Belutza-cand staem si eu la Constanta eram tot asa neagra,acum sunt alba(foarte alba pt ca eu sunt mai creola).Poate ca o sa mergem si noi pe la sf verii sa ne perpelim putin. Nu stiu cum o sa reactoneze Maya la plaja ca la munte se simte tare bine. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...