Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

Si eu la servici, cu exact acelasi tonus [:D] Mai trimit un mail, mai raspund la un subiect pe DC...mai un telefon, iar un subiect pe DC...[:D]mai o evaluare...cu un ochi aici... Cred ca am prins microbul vacantei...e clar! De la 4 am o teleconferinta apoi am zburat la restaurant cu prietenele. Sa nu ma cautati pana seara ca nu sunt acasa! [recevere] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da' sa va explic de ce ies la restaurant. Ziua mea a fost acu' vreo luna, da' abia acum le-a ajuns randul lor. Gata, e ultima data cand mai dau de mancat si de baut de ziua mea. [:D] Va dau si voua, bineinteles: [papica][papica][papica] [berica][berica][berica] Cand le terminati, mai cereti un rand in contul meu. v-am pupat [pup][pup][pup] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by belutza ina - vin eu in locul tau la serviciu , vrei ? [:D]
Macar o saptamina. Sa mai plec si eu putin, sa fac plaja... sa zac... Cred ca eu am facut in jur de 4 plaji... off... [bang] Bluel stai la coada... pe mine s-a oferit sa ma inlocuisca prima. [alcool] Adina avem aceiasi teleconferinta ... [hot] ... Iuliana sper ca va fi asa... nerabdarea e grea... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De zis poti sa-mi zici... interesant e ce as putea transmite mai departe ... [alcool] Adica sa pleci si mai devreme??? [bang] Eu la 16.15 abia ma pregatesc cu ... agenda. Dar azi am program de plaja, fara doar si poate, chiar de ajung la 19.00 "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu-mi mai vine sa plec nicaieri.Cum plec de acasa,e cod rooosu de turbez.Vin acasa,totu-i in regula.Pun pariu ca daca planific iar o plecare iar apar toti la tv cu toate codurile lor.Mai rau e ca se adeveresc mereu.Azi e 1 zi cand pana si mie mi-a racoare,dar nu ma plang.Cred ca-i cod vanat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vino la mare ... aici chiar dac e cod rosu te racoresti la o baie... Ce as vrea si eu. Desi daca as fi in concediu ar putea fi de orice culoare codul. Gata ... am terminat si eu... Adina ai fugit.. O dupa-amiaza placuta. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...