Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

Nici sotul meu nu a asteptat cadou niciodata de la mine.A asteptat ceva ani sa aiba si el o fetita si tot timpul imi spune ca ea acopera tot de pe fata pamantului pt el,si cat oricat de scump ar fi un cadou nu este mai pretios ca ea.Este sufletul lui. Vezi ditamai omul cum i se scurg ochii dupa o bebitza.Sa vedeti cand o ea langa el in pat si ea ii pune piciorusele pe fata ca sa i le pupe si el nu mai poate,o bibileste toata. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata fetelor. M-am trezit cam devreme. V-am facut [cafea] si va rog sa va serviti.Pana va treziti voi eu o sa adorm la loc.Am zis sa fiu eu astazi de servici la cafea chiar daca nu beau.Poate ca nu o sa mai pot vorbii cu voi ca pe 12 plec la munte si o sa am treaba cu pregatitul. Va las si cate o farfurie de [papica] si cate un [pepsi]. Va [pup] si mai vorbim cand ma intorc. Sa nu scrieti tone de pagini ca nu o sa am timp sa citesc.[alcool] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deshi negotzu asta zice ca este non stop, cind vin shi eu sa beau un ceai ca sa pot dormii,chelnerii dorm cu bolboroci. va iert ca am vazut ca a-tzi fost la cheful adinei. la multzi ani adinutza. vad ca tzi-au adus sa cinte la petrecere shi corul madrigal ,shi mariacii. pe mine nu m-ai invitat,am sa tzin minte,deja nu te mai iubesc asha de tare.[flo][pahar]in sanatatea ta. iuliana, ma abia este 1 ,tu pleci pe 12 shi faci bagaje timp de 2 saptamini ,dar ce faci te mutzi cu totul?[nl] stefania, invita-tzi baiatul undeva la un restaurant ,la o terasa. shi pune-i intr-o rama mica imaginea de la eco. deshi cred ca deja a trecut aniversarea. drgalasho, ------------------------------------------------------------------ Spune-i ca ai sarcina trigemelara!...daca sta bine cu inima.Vezi tu o surpriza mai mare -------------------------------------------------------------------- pot sa ma duc la culcare satisfacuta fiindca mi-am luat pilula de ris.[:D] monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a trecut, a trecut...eu am facut cina romantica acasa si el deja avea rezervare la restaurant....ei ce tii si cu surprizele astea...de asta nu mi-au placut niciodata..nici macar cele bune.... deacum o sa discutam... surpriza, surpriza da' sa stim si noi...[:D] Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Vezi ce noroc cu noi Stefania, nu trebuie sa fii suparata,venim noi si mancam tot ce-ai facut ieri![:D] Va urez o zi buna si lui Principe somn usor, [pup] La mine a venit toamna. [^] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
ok va astept! ca mi-a ramas pizza mea facuta-n casa ... cu multa dragoste..si multe altele...de sampanie nu mai zic ca nu am putut sa ma ating..ca nu o pot bea ...si inainte..ce mai dughiam...[:D] Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

`Neata! Vad ca aniversati, mincati si beti... si pe mine nu ma invitati [bang] Ma bucur ca sinteti toate happy... numai eu sint trista. Una pleaca la munte (Iuliana disteaza-te si pentru noi), alta cu bebe in burtik [gravi], Belutza se plictiseste, Adina aniverseaza [berica] (in diverse ocazii [hot])... si eu... [mariaj] Wonderful a trecut 1 aprilie ... insa asa as face si eu o gluma d-asta... dar s-o cred si eu... Gluma voastra a devenit realitate? Sintem pe 1 saptamina asta merg la sa fac progesteronul... poate nu-mi tineti pumnii, ca ma super si pling... Vad ca aveti un spor la scris... [flo] Adina si la noi e mai racoare, ce bine. Stefania e aproape toamna ca e racoare... frunzele inca nu cad... [ups] insa... Dar ce spuneai de pizza? Am auzit iar de mincare, dupa ce m-am profilat pe "furaje" si lichide parca vorbesti de lucruri sfinte (ups... ating subiecte firbinti... ). Principe pai e corect asa... sa mergi la somn cind noi ne bem cafeaua. Va pup pe toate si ne auzim mai tirziu. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...