Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

ce bine ti-o fi....mai ia-ti ceva pe tine...aici deja simt cum incepe sa se incalzeasca..dimineata se sta f. bine..dar cum apare soarele.... Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ina pune si tu mana pe un burtici..ca am inteles ca se ia...[:D]..iti tin pumnii de invitat te invitam...uite[papica] si iti cedez si paharul meu cu sampanie ca..eu nu am putut sa -l beau [cheers]si daca mai vrei unul mai este...[;)] Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefania nu ratez nici o burtica... [alcool] Astept... sa se ia... sa mi se ia... piatra de pe inima. Multumesc mult de invitatie! La sampanie insa o sa te cam refuz... e grele... cu muncile in stare de ebrietate. [hot] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, stai ca m-am prins si eu ca esti rac ca mine, nu stiam de ce gandim la fel [:D]LA MULTI ANI! si tot ce iti doresti tu!(ziua mea a fost tot acum o luna si sper ca m-am lecuit sa mai fac cinste la toata lumea, mi-a cam scazut bugetul, de acum incolo am zis ca ma sarbatoresc o data la un cincinal! [hot]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Bluel
Adina, stai ca m-am prins si eu ca esti rac ca mine, nu stiam de ce gandim la fel [:D]LA MULTI ANI! si tot ce iti doresti tu!(ziua mea a fost tot acum o luna si sper ca m-am lecuit sa mai fac cinste la toata lumea, mi-a cam scazut bugetul, de acum incolo am zis ca ma sarbatoresc o data la un cincinal! [hot]
Multumesc Bluel,si tie la fel! [flo] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor. M-a tras curentu azi-noapte,am racit... si azi e frig frig , mi-au congelat picioarele [bang][bang] Mi-e foame .. care face cinste cu micul dejun?? Eu mi-am luat leptopu in bratze si nici ca ma mai dau jos din pat .. Si un ceai , va rog [:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor. M-a tras curentu azi-noapte,am racit... si azi e frig frig , mi-au congelat picioarele [bang][bang] Mi-e foame .. care face cinste cu micul dejun?? Eu mi-am luat leptopu in bratze si nici ca ma mai dau jos din pat .. Si un ceai , va rog [:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adiana...imi cer scuze....[iartama] [iartama] [iartama] eu abia acum m-a prins....dau si eu vina pe [gravi]...ca nu mai am acelasi randament...[bang][bang][bang] la multi ani![s] Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...