Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by slimatei
adiana...imi cer scuze....[iartama] [iartama] [iartama] eu abia acum m-a prins....dau si eu vina pe [gravi]...ca nu mai am acelasi randament...[bang][bang][bang] la multi ani![s] Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
[:D]multumesc frumos, Stefania! [flo] PS: Ziua mea a fost demult tare, da' inca si acum o serbez. [:D] Si ca sa fim in ton, propun sa serbam si Pastele care a trecut si sa ne pregatim de Craciun. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sint aici... schimbam numele... Hai la o masa buna(ca nu pot spune prinz sau mic dejun... ca voi mincati intr-una). [bang] Eu am mincat iar "cruditatile" azi am avut in meniu: rosii, castraveti si nectarine. [hot] Si ce foame imi este... dar beau ceai de slabit... cu ibricele. O sa-mi apara branhii (sau cum s-or numi ca la pestiiiiii ) "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna diminetza, ina, am intzeles bine?? tu vrei un bb shi faci cura de slabire??? vezi ca nu prea sunt compatibile,dieta produce stari de anxietate shi anxietatea produce sterilitate emotzionala. lasa dieta daca vrei sa faci bb,relaxeaza-te. am intzeles ca deja eshti in tratament cu hormoni? stiu ca este greu sa te relaxezi ,dar TREBUIE... monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...