Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

Principe sper sa te inseli... [bang] Glumesc, insa serios. [bang] Am facut un tratament - nu stiu daca era cu hormoni - acum l-am terminat si sint in asteptarea zilei 21 ptr a face progesteronul. Nu cred ca avem probleme de infertilitate, stiu insa sigur ca avem probleme cu greutatea. Nu tin decit o cura usoara (vorba vine... ca ptr. mine e grea, insa maninc inca carne, legume si fructe... si muuulllltttte lichide). Voiam sa slabesc putin inainte de a ramine insarcinata (s-a lasat putin asteptata sarcina) ca sa acumulez kg mai usor dupa... [hot] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ina, nu vreau sa te sperii,dar nu te mai chinuii cu foamea,foamea produce indispozitzie. cind vorbeam de sterilitate ma refereama la cea emotzionala,(nu medicala) care este la fel de pacatoasa. eu am trecut prin sterilitate emotiva. maninca,tot ce-tzi doreste inima pina la 10 dimineatza. stii vorba dejunez ca un rege ,prinzesc ca un sarac ,shi cinez ca un cershator. bafta muulta asteptam luna septembrie sa petrecem . monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wonderful nici macar o aspirina nu mai am in casa , NIMIC . Care cum vine il doare capu , il doare gatu , il doare aia , cat sa mai tzina si pastilele astea , ca n-am depozit in casa... da` unu nu se opreste la o farmacie sa ia cateva pastile.[bang][bang][bang]. Mi-ai dat foc wonderful [bang][bang][bang] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...