Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu nu ma culc o data cu bibilicile,noapte este inca tinara. am sa va fac cafeau shi vi-o las in cafetera ,ca sa betzi cind va trezitzi,ca la romanica se cracaneaza de ziua. [cafea][cafea][cafea][cafea] gata ma facut: guayoito ,negro furte,marron y cafe con leche. ptru gustul fiecareia,mie ce-mi face placere este un negru puternic(negro fuerte) deci va rog cind ma trezesc sa ma astepte fierbinte shi parfumat...el cafe negro fuerte se intzelege. monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim de cafeluta! chiar acum ma infing int-una, ca mi-a zis dr. ca face bine o cafeluta' sa-mi ridice tensiunea...ieri cand mi-a luat-o(tensiunea) era f. buna...si eu i-am spus: da' dr da eu mi-am baut cafeluta+ un paharel de cola si de aia buna[:D]; da nu m-a certat pt. cola... mi-a urat si drum bun.. a zis ca stau bine si pot sa merg in vacanta linistita.... 3 zile....ura![hop][hop][hop] cred ca vb sg pe aici.... Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

`Neata!!! O cafeluta se poate? Stefania bem impreuna cafeaua? Principe multumesc mult de sfaturi, e "foarte grele". In primul rind e un adevarat calvar cu mincatul dimineata, nu mi-e foame, pofta si nu am timp (mereu ma trezesc tirziu) [bang] La prinz nu prea am timp - rar reusesc sa fug sa iau prinzul sau sa maninc ceva la birou. Mai mulrt de un corn sau un fruct ... [bang] Seara e durerea mare [:D] Imi este o foame si am niste pofte ... Cit despre infertilitatea emotionala... ar putea fi cauza ... [alcool] problemelor noastre - dar prefer inca sa ma amagesc ca nu e asa. Urmeaza saptamina asta sa fac progesteronul si luna viitoare poate - poate ... Belutza nu ai o farmacie in zona??? De ce nu ai strigat mai tare ca-ti aduceam noi. Fetele... dimineata la voi incepe greu, nu??? Vad ca nu veniti toate la cafea...[berica] [papica] (iconul care trebuia nu-l gasesc [bang]). "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-e un somn cu toate cafelele care le-am baut eu pe aici...da daca-s virtuale mey....cred ca merg la culcarica sa o odihnesc pe asta mica...na ca si rimeaza.... Stefania [gravi][9cer]cu Stefania la purtator [;)] [fetita] [^][url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]stefy & tot foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ina ,sa traiesti pt. cafea.M-am sculat,ca o bleaga,pe la 8,am lenevit la tv,am mai citit postari,mi-am mai facut cruci de cate nebunii sunt in viata unora si,ca sa-mi revin,m-am oprit la fetele mele.[pup].E ciudat cum te atasezi de niste nume,nici alea reale,in multe situatii.Dar ne atasam de fapt de ceea ce spune fiecare,de suportul pe care stim ca ni-l putem gasi aici.[pup]Va tot pup ca un betivan![alcool] Belutzo,ce mai faci!Te mai pictezi?Fuguta si fa-ti provizii de medicamente! Ce fel de oua?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, belutza astazi recupereaza ziu de ieri... [hot] Cred ca e f. ocupata, ca n-a trecut nici la cafea. Dar ceva de mincare... nu ziceti??? Hai ca m-am invatat sa maninc "virtual" ... de miine dimineata insa o sa-mi fac cite un mic dejun regeste... sper sa am timp... [alcool] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...