Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

quote:
Originally posted by belutza
wonderful - nu suporta bucurestenii si mi-e sa nu se fi luat la bataie [:D] Adina - pai si ne lasi sa murim de foame pana se trezeste principe ? Nu-i corect [q][q] belutza
Fierbe-ti si tu niste oua din frigider.Sper ca la astea se referea.Mai stiu eu ce obiceiuri culinare-s prin coltul ala de lume.?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
m-am trezit! asteptam "el negro caliente" shi am gasit unu rece ...berbantul meu s-a trezit devreme ,dar eu nu fiindca azinoapte am stat sa fac cafele ,m-m trezit "tirliu". pai da ma gindeam sa export sarbatorile de aici ca atzi serbatori: toate orashele ,toate sfintele shi sfintzii ,toate sarbatorile americanilor etc. venezuelenii baietzi hazlii,tot ce este distractzie shi munca putzina ,importa. ce fel de oua?? fiecare de care are. monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Principe, nu prea m-a multumit raspunsul tau, asteptam ceva mai picant. [:D] In plus, pana te trezesti tu, li s-au lungit urechile de foame tuturor. [:D] Drept urmare, v-am facut de mancare, mai fara gust asa: [papica][papica][papica] Piperul il luati de la ouale lui principe. Sau se zice corect oualele principelui? [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot de mincare e vorba??? Ascult Margineanu si va citesc pe voi linga un castron mare de piersici... [bang] [bang] [bang] Iar voi vorbiti de oua... nu pot servi de nici un fel: prajite ingrasa, fierte nu-mi plac, umplute ingrasa ... altele n-am... [alcool] Belutza imi pare rau ptr ce i s-a intimplat sotului tau. Dar bine ca este el Ok. Masina se repara. Principe.... eu vreau sarbatori, cit mai multe... sa trag chiulul de la job ... [hot] Vad o lene in ultima vreme. Adina dar stiu ca te pregatesti ..[:D].. gatesti zilnic... Era o vreme cind eram si eu asa .. si nu demult. Wonderful lasa ouale lui Nastase... ca daca va apucati de politichie deschidem 2-3 subiecte pe zi... Va pup fetele... si va servesc cu o piersica si un suc... [bang] AAAA Sa nu uit, mai merg si al cumparaturi ca tre` sa umplu frigiderul ca urmeaza sa am multi musafiri in we... Parca vad ca ma preling pe linga vitrine... [:D] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ina, nu-i plinge de mila lui adina,las-o ca a copilarit destul ,sa puna mina pe cratiza . ce manichiura ei frantzuzeasca sa nu se strice?[hot]lasa ca-i face belutza una pestrizta. ma dar vad ca la toate va sta pofta la oua. ma nu a trecut lasataul secului cu dezlegare la oua shi altele?? monica mami de printz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ina78 Adina dar stiu ca te pregatesti ..[:D].. gatesti zilnic... Era o vreme cind eram si eu asa .. si nu demult. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Hehe, pai dac-ar fi doar asa usor gatitul, as gati si de 10 ori pe zi [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...