Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neata' bre da voua numa' noaptea va place, ai'? eu tre' sa-mi odihnesc odorul....si mai vb si eu de una sg dimineata[:D]....asta e... daca ieri am fost la balta...n-am prins peste, am venit doar cu caltz....cu parul caltz[:D]..si mirosind toata a sulf...l-am zbenguit si balacit pe ala micu'...de numa'numa...las' ca-i face bine si asa a avut o sapt. de odihna numa'n pat l-am tinut... am facut si aqua-gum...si pe deasupra mai era si un prof....da ce bine mai explica[:D].... Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI! inainte...si Multa fericire wonderful [bis] [disco] [majoreta] [bis] [disco] [majoreta] [bis] [disco] [majoreta][disco]
Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo de mancare...si de baut..da' sa nu va abtineti..sa povestiti de ce mai aveti pregatit asa prin casa de haleala, caci eu vin la voi, sa stiti [pofta][pofta][pofta]..si o sa trebuiasca sa-mi dati[:D]ca no' sa aveti incotro... saracul sotul meu s-a cam saturat de gatit poftele mele...asa ca vin la voi stati fara grija[:D]... si mai apropo de sarbatorit anii de casnice...eu am aniversar marti.... wonderful ce zici il sarbautorim impreuna? tu ne dai de mancare[yami][yum][papica] si eu dau de baut [pahar][pahar][bere][berica][cafea] [pepsi]....v-am mai zis ca eu stau cam prost cu mancarea....daca n-am[:D]....dar in schimb am de-a baut, un vinisor cu gust de capsuna...mama mama zici ca'i suc dar cand te iau de cap cele 7°.... [alcool] [cheers] [alcool] [cheers] [alcool] [cheers] am baut c-am mult si am uitat de muzica cine ne ofera muzica?...un voluntar....nu fiti rele ca va invitam si pe voi...
Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by slimatei
LA MULTI ANI! inainte...si Multa fericire wonderful [bis] [disco] [majoreta] [bis] [disco] [majoreta] [bis] [disco] [majoreta][disco]
Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Si azi ne da wonderful de baut? [alcool]Pai da, se serbeaza 3 zile si 3 nopti... Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai fetelor dar stiu ca scrieti nu gluma. Wonderful, Slimatei sa fiti fericite alaturi de sotii vostrii, sa aveti parte de tot ce va doriti si de un camin plin de liniste si bucurie. [bis] Lulu ai probleme cu bila zici? Pai... crezi ca atita cafea iti face bine? zi de zi... [cheers] Iuliana zici ca te-ai lasat de fumat de ceva timp? Si eu... mai am putin si fac anu`. Daca ne mai "cafelim" mult aici... asa ar merge si o pipa... [hot] Maru daca ti-e asa pofta de mincare gatita... apuca-te si tu si invata de la gospodinele de aici. Sau viziteaza-le pe rind. [grup] Adina strica daca da de baut si de mincat? Nuuuu.... lasa sa petrecem, ca viata-i scurta. Principe tu voiai sa scapi de lune si foame? Ai reusit? Daca da, spune reteta. Va pup si va urez o zi buna. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor. Da` am avut de citit , nu gluma...Nu stati deloc. Lulu - ma pierdusei ? Aseara n-am intrat ca mi-era asa un somn , c u o seara inainte ma culcasem pe la 4 si am recuperat aseara. Facem noapte alba in seara asta ? Ca ma bag si eu [:D][:D] belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...