Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

aaaa deci ati reusit si v-ati trezit... multumim de felicitari....tb sa fie bine ca noi stapanii cui suntem?... un paharel de bere dupa mancat(mai ales ca am terminat acum micul dejun[:D]) pot sa beau si eu ,defapt imi face doar bine..asa ca v-am mai spus nu pregatiti numai pt. voi vreti nu vreti ,n-aveti incotro tb sa ma invitati si pe mine... Stefania[gravi]20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine.... Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adina, nici macar putin mie. [8D]... vreau si eu... pentru sprincene insa ... [:D] Era un tratament cu ulei de ricin, pentru par, insa. L-ati facut vre-una? Eu l-am incercat. Trebuie sa caut reteta. Wonderful scrieti, ca va deschid cap. 3. Se pare ca azi muncesc i eu.... cu voi mai mult azi. [8D] "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
In noaptea asta nu va mai dau ulei de ricin. Sa nu va asezati la coada, ca m-am hotarat. NU MAI DAU. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
La coada cui?Daca ai terminat ricinul incearca niste acid,cica are efect imediat.Doar asta ne mai inchide gurile!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
quote:
Originally posted by Adina Iulia
In noaptea asta nu va mai dau ulei de ricin. Sa nu va asezati la coada, ca m-am hotarat. NU MAI DAU. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
La coada cui?
La coada maturii, evident. Nu acolo stam toate? [hot] Acid? Hm. In afara de niste otet, nu'sh ce-as mai putea gasi. Si ala cred ca e plin de drosophilla melanogaster. Zici tu ca functioneaza? Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...