Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la o cafea - cap II


Recommended Posts

Ina munceste... [bang] ... din pacate. E concertul lui Julio. [:D] Erau inca bileta la vinzare. Noi insa nu ne-am decis. In bucuresti a fost o mare "teapa" am inteles... asa ca... Mergi in Saturn? Stii mai multe detalii? Cind incepe? Ce si cum??? "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ina ma duc . cum sa nu ma duc .. am fost acum 2 ani si a fost superrrrr , anul trecut l am ratat pt ca munceam tura de noapte... anul asta , vine robbie rivera , brian cross, dj liquid, dj allen, dj andi, dj optick , dj popoviciu , dj raoul , dj rosario internullo..nu stiu sigur sa-ti zic la ce ora incepe.. eu ma duc pe la 9-10 seara.. este si ziua ,defileaza cu caravana prin 4 statiuni , dar nu ma duc . merg doar seara , direct la DJ :) mergi? belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Belutza nu cred ca putem anul acesta. Al meu izbit lucreaza ... [alcool] in we. Wonderful a fost un circuit... format din mai multe concerte prin tara. Si poate cine stie... o vrea sa se stabileasca, nu-l primim? "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, ma zapaciti de cap, ati scris 3 pagini in 15 ore. N-aveti somn? vreau si eu ceva bun, mi-e dor de mancarea de acasa, de gustul ei. una din colege a fost in Romania intr-un tur cu un cor, si a venit atat de incantata: a spus ca rosii atat de bune, castraveti atat de buni, nu a mancat in viata ei Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maru
fetelor, ma zapaciti de cap, ati scris 3 pagini in 15 ore. N-aveti somn? vreau si eu ceva bun, mi-e dor de mancarea de acasa, de gustul ei. una din colege a fost in Romania intr-un tur cu un cor, si a venit atat de incantata: a spus ca rosii atat de bune, castraveti atat de buni, nu a mancat in viata ei Hai la mama,ca-ti fac ce vrei tu, numai sa stiu reteta si sa-ti placa mancarea mold.Se zice ca-i buna.Da, aici toate au inca gustul de la mama lor. Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
quote:
Originally posted by maru
fetelor, ma zapaciti de cap, ati scris 3 pagini in 15 ore. N-aveti somn? vreau si eu ceva bun, mi-e dor de mancarea de acasa, de gustul ei. una din colege a fost in Romania intr-un tur cu un cor, si a venit atat de incantata: a spus ca rosii atat de bune, castraveti atat de buni, nu a mancat in viata ei Hai la mama,ca-ti fac ce vrei tu, numai sa stiu reteta si sa-ti placa mancarea mold.Se zice ca-i buna.Da, aici toate au inca gustul de la mama lor. Doamne'ajuta!

Faci o tochitura, ca vin si eu.Vinul il aduc eu. Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...