Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Geanta Bebelusului, un cadou pentru mamicile DC


Recommended Posts

  • Răspunsuri 89
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Buna ziua DC  [flo2]

v-am trimis mesaj la jurnaldesarcina@desprecopii.com, in mesaj spuneam ca gentuta e perfecta asa nu aveam nici o idee pe moment dar uite ca ma desteptai  [biz]  ma gandeam ca ar fi bine in gentuta sa adaugati si o perie pentru bebelusi, multe mamici nu stiu cat e de important sa piepteni copilasul mic si cat de mult le place(cel putin robi e si acum innebunit dupa pieptanat) sau o brosura cu ingrijirea parului de bb cu periutele speciale moi si pufoase.sper sa va placa ideea mea, eu am luat acum pentru albert asta care inca mai dospeste inauntru si m-am gandit imediat la voi.va pup cu mare drag si va multumesc inca o data pentru gentuta  [flo2]

o zi buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Buna, 

eu am intrat pe jurnal de sarcina, conform instructiunilor primite pe email, dar nu reusesc sa gasesc unde se poate posta. nu reusesc sa postez nimic, iar butonul pe care scrie "scrie si tu", nu se deschide nimic. sau nu imi dau eu seama. pana acum nu am putut scrie pe aceasta sectiune.

ma bucur ca pot afla detalii de aici,

multumesc, vasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Daca doresti sa scrii la Jurnal de Sarcina, poti scrie blogul tau aici.  - si alegi categoria Jurnal de Sarcina.

 

Speram ca in curand sa anuntam compomenta Gentii Bebelusului 3 precum si conditiile de acordare - dar oricum, poti intra in competie deja.

 

success,

[dc]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

 

Am trimis si eu e-maiul-uri pentru a putea primi acces pe site jurnal de sarcina. sper sa primesc raspuns. nick marialuisa1985.

 

Va multumesc,

Felicitari pentru initiativa, pentru geanta bebelusului, este un lucru extraordinar, un gest foarte frumos.

Eu sunt noua pe aici, si sincera sa fiu intotdeauna mi-am dorit sa fiu "scriitoare" mai ales la un subiect atat de frumos ca "Odiseea celor 40 saptamani" sper sa dau tot ce e mai bun din mine.

 

 

Va multumesc,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...