Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

oligospermie 2012


Recommended Posts

Buna, Dorinta oricarei femei a carei partener are oligospermie severa ne poate fii alta decat sa afle si de la alte fete daca au reusit sa aibe un bebe si pe ce cai...etc... Am gasit acest subiect pe forum ..INSA...sunt din ani precedenti si nimic actualizat... Astept fetele cu astfel de problema si binenteles care au reusit sa invinga oligospermia... Am deschis acest subiect deoarece partenerul meu e in acesta situatie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce tratament a urmat sotul tau pana acum? A fost la urolog? Are cumva varicocel? Sotul meu a avut teratozoospermie (multe forme cu anomalii ale capului). Problema persista intr-un fel in sensul ca are in continuare multe forme anormale dar in 2 luni de tratament intensiv a ajuns la normospermie (de la 6% forme normale a ajuns la 26% si numatul total de spermatozoizi a crescut de la 141 mil la 169 mil). Sotul meu a luat Vitamax 1/zi (dar iti recomand Pro Fertil ca din tot ce am citit si auzit e mai bun), Cetebe cu Zinc (1/zi), L-Carnitina (3/zi), Coenzima Q10 (3/zi), L-Arginina (1/zi), Napraznic (6/zi), Macca (3/zi), polen (1 lingurita/zi dimineata), fructoza in loc de zahar.
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...