Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Era soare la Paris?


Recommended Posts

Wow ce misoginism si masochism... Stiam ca CTP schimbase ceva sotii, dar nu-mi imaginam ca a ramas traumatizat de ele:) Mai curand mi-era mila de ele ca si de alte sotii de celebritati adulate pana-n pat. Altfel doua fiinte independente n-au nevoie sa traga la "jug" obligate. Daca nu-ti place consoarta si Bucurestiul si preferi amanta si Parisul... calea ti-e deschisa. Daca nu preferi nici o femeie in mod special, sigur exista si femei care nu prefera nici un barbat in mod special si va puteti bucura impreuna. Da, doare sa afli ca nu esti centrul Universului cuiva. Dar, daca pui stop poti gasi ceva mai potrivit tie. Singura problema poate aparea cand ai vrea ca celalt sa-ti fie dedicat trup si suflet, dar tu sa nu ai nici o obligatie morala. Dar cu o doza fair play, indiferent ce optiuni de viata ai...in mod cert nu esti sigurul care le are si gasesti si pe la sexul opus preferinte similare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Imi amintesc de o faza dintr-un roman (oare Ileana Vulpescu ?) cand 2soti, acum in varsta, aveau o oarecare intelegere: desi se pare ca el o o insela doar cu gandul, de fiecare data cand avea o feblete noua se muta in camera libera si cat il tinea "indragosteala" asta dormea acolo. Sa vedeti ce criza a facut tipul cand dupa tz ani, s-a mutat si ea in camera libera o perioada! Cum draga, dupa o viata impreuna!? Pana la urma eu sunt de acord cu ideea: chiar vrei sa stii? Ca daca stii ce faci mai apoi ? Ati vazut filmul "Legaturi periculoase" ? Alexandra Maria 14.12.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...