Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va rog raspunsuri _ Colangiocarcinom tip4


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui RAMONELLA
Monica dau si eu o cafea daca vi la Cluj,ca si pe mine m-ai lamurit.Facem noi o intalnire in 3 :))) sau poate in 4,ca-l aduc si pe bebe cu mine daca n-am cu cine sa-l las.
align="right" id="quote2">Ramona sper sa nu ramana doar o promisiune [:D]Facem o intalnire in 3 ...4 ... oricum e bine ...abia astept! [pup]are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monica70

ANCA n-am apucat sa iti raspund.Eu deja am dosarul aprobat sa fac PET-CT gratuit si dupa ce am butonat si-am cugetat bine,tot la Oradea am ales sa merg,nu la Bucuresti.
align="right" id="quote2">

Va rog lamuriti-ma si pe mine PET-CT asta e diferit de CT-ul ala "clasic"...?
Tata a facut si CT si RMN , la CT nu s-a vazut clar ce este si la RMN i-a pus diagnosticul...ambele le-a facut cu substanta de contrast...

Monica la ce medic ai fost la Cluj? De ce nu-ti faci PET CT-ul la Cluj?

Va pup,
Flavia

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica inteleg perfect ce spui,zilele astea tata a fcut un RMN si cand am luat interpretarea pe foaie scria "prezenta unei sonde gastro-esofagiene",sonda pe care tata nu o mai are din decembrie ceea ce inseamna ca au copiat de pe RMN-ul trecut.[bang][bang]

 

 

anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

 

AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui flavia maria
Va rog lamuriti-ma si pe mine PET-CT asta e diferit de CT-ul ala "clasic"...?
align="right" id="quote2">
E alta tehnologie.
http://euromedic.ro/servicii/petct.aspx
Nu pot la Cluj fiindca exista doar in Bucuresti si Oradea (si urmeaza probabil si la Brasov daca zice Anca)
Eu am fost la dr.Lazar Gabriel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Monica inteleg perfect ce spui,zilele astea tata a fcut un RMN si cand am luat interpretarea pe foaie scria "prezenta unei sonde gastro-esofagiene",sonda pe care tata nu o mai are din decembrie ceea ce inseamna ca au copiat de pe RMN-ul trecut.[bang][bang]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!
align="right" id="quote2">[alcool][bang]De aia cer sa le duci si CD-urile vechi ? Sa se orienteze [8D][:-@]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Monica inteleg perfect ce spui,zilele astea tata a fcut un RMN si cand am luat interpretarea pe foaie scria "prezenta unei sonde gastro-esofagiene",sonda pe care tata nu o mai are din decembrie ceea ce inseamna ca au copiat de pe RMN-ul trecut.[bang][bang]
align="right" id="quote2">Vaai nu pot sa cred ca se intampla asa ceva...cate lipsa de responsabilitate...si lipsa de suflet pana la urma...habar nu au ei cat de multe sperante isi pune un bolnav in aceste rezultate si cat de mult asteapta sa-si refaca un RMN...CT...ce-o fi el...E cumplit...Anca, draga mea, ai un PM de la mine si muuuulti pupici ![pup]id="size1">are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica70

align="right" id="quote2">
[alcool][bang]
De aia cer sa le duci si CD-urile vechi ? Sa se orienteze [8D][:-@]


Monica si ce se intampla daca "uiti" CD-urile vechi si rezultatele acasa?

Multumesc pentru informatiile legate de PET-CT...[pup]

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut doua RMN craniene in Arad - unul anul trecut in primavara,celalalt in decembrie.Cand a trebuit sa le trimit la tradus pur si simplu le-am confundat: erau identice [:D] Doar data diferea [:-@] Deci chiar cred si ca le cam dau copy/paste ,mai ales daca nu prea se vede nimic nou.

 

PS Acum ca sa nu fiu complet rea,fix la fel se intampla si in Ungaria,la CT-urile pe care le-am facut regulat (cam la 6 saptamani).Difereau ff putin ,cam maxim 10 cuvinte noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica70
Eu am facut doua RMN craniene in Arad - unul anul trecut in primavara,celalalt in decembrie.Cand a trebuit sa le trimit la tradus pur si simplu le-am confundat: erau identice [:D] Doar data diferea [:-@] Deci chiar cred si ca le cam dau copy/paste ,mai ales daca nu prea se vede nimic nou.PS Acum ca sa nu fiu complet rea,fix la fel se intampla si in Ungaria,la CT-urile pe care le-am facut regulat (cam la 6 saptamani).Difereau ff putin ,cam maxim 10 cuvinte noi.
align="right" id="quote2">Totusi, daca cele 10 cuvinte spun "de bine" e ffff important...Monica, tu cand esti programata la Oradea? (scuza-ma daca ai spus deja si eu nu am retinut...sunt foarte zapacita in ultima vreme)[pup]are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...