Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu cand fac sport merg doar la aerobic si prefer kangoo jumps, tae-bo si indoor walking dintre toate optiunile pe care le ofera sala la care mai merg eu. Sunt cele mai eficiente. Eu sunt genul care trebuie sa se agite sa slabeasca sau sa se tonifice. Pilates mie nu imi face nici o branza, la sala de fitness ma plictisesc imediat, imi trebuie ceva antrenant unde sa transpir si sa se vada rezultatele.
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu o sa te prabusesti [:D] E intens si o sa mai faci pauze cand o sa obosesti dar pentru ca ghetele absorb socurile nu o sa te doara nimic. Doar ca o sa gafai si o sa simti nevoia sa faci mici pauze din cand in cand. O sa fie bine!
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai sa mergi la o sala unde ai sa dai de o antrenoare/un antrenor bun care stie sa aleaga si muzica o sa iti placa mult. Eu am fost la Lotus Sport la Dana pe vremuri. Incepeam pe melodii gen Eddy Watta - I love my people si era super antrenant pentru ca topaiam in ritmul muzicii. Cauta pe youtube niste filmulete sa vezi despre ce e vorba. Uite aici un exemplu: [url]www.youtube.com/watch?v=CnOIuh1rH9k[/url]
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca si aerobicul, si Kangoo Jumps se practica in mai multe variante, nu toate la fel de solicitante: Kangoo Power, Kangoo Kick, Kangoo TTR, Kangoo Clinic Running, low&high impact coregraphy ... Mie imi place, musculatura abdominala si fesiera e contractata tot timpul si, asa cum zicea si @emilia.m, nu e plicticos si nici repetitiv. Ai facut o alegere buna! Intra sa ne spui impresii! "Viata nu inseamna sa astepti ca furtunile sa treaca. Ci sa inveti sa dansezi in ploaie."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...