Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui sdcristian
oricum, in cluj aveti cea mai buna antrenoare din tara, cea care formeaza restul instructorilor, presupun ca poti suna sa intrebi (asa invidiez pe toate care au implanturi... )
te referi la antrenoarea aceea maghiara? ufff ca imi scapa numele[bang] ref la implant[pup]putin curaj si niste bani trebuiesc, restul vine de la sine[:)] Caught between the devil and the deep blue sea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut, si pe mine ma intereseaza subiectul, ma gandesc de vre-un an sa merg macar la o sedinta sa vad cu ce "se mananca" kangoo jumps. giulia unde in cj s-a deschis sala de care zici? Eu am vazut doar o locatie aproape de piata cipariu, dar e acolo de cel putin 1 an. Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ilinca79
Salut, si pe mine ma intereseaza subiectul, ma gandesc de vre-un an sa merg macar la o sedinta sa vad cu ce "se mananca" kangoo jumps. giulia unde in cj s-a deschis sala de care zici? Eu am vazut doar o locatie aproape de piata cipariu, dar e acolo de cel putin 1 an. Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)
imi scapa cum se numeste strada,(fosta cehoslovaciei) e aceea care duce din marasti catre iulius mall, mai demult era o sala de fitness acolo, chiar langa spalatoria auto. e aproape de benzinarie (omv sau mol, cea de sub pod) cum mergi catre mall pe partea stag, inainte de pizzerie. sper ca m-am facut inteleasa cat de cat[:)] Caught between the devil and the deep blue sea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Buna, fac si eu kangoo de vreo 2 luni si imi place la nebunie. DIn pacate la sala unde merg eu este bataie pe ghete. Trebuie sa te programez cam cu o saptamana inainte, prin urmare m-am interesat sa vad cat costa o pereche de ghete, dar vad ca au niste preturi f mari asa ca m-am gandit sa caut ghete second-hand. Aveti ideea daca pot gasi in romania ghete de kangoo second-hand? Multumesc, Alina _____________________ David (10 noiembrie 2008) de Alina. [url="http://good-times.webshots.com/album/569416014PjTHSQ"]Poze cu comoara mea [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134560"]Povestea povestilor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...