Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ma dor migrenele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mersi, Ina click ptr raspuns..... Deci, e clar....trebuie sa -i iau reteta de Sumatriptan, desi accepta f greu medicamnte, nu vrea sa ia nimic...dar cand il vad in ce hal sufera cand il apuca migrenele astea, nu mai stiu ce sa-i fac. E si genul care lucreaza f mult, efort intelectual mare si am observat ca apar mai ales atunci cand e ff obosit sau se aduna mai multe perioade de stres si efort.Oricum, daca e la serviciu, cand simte ca incepe vine imediat acasa si se culca pentru ca atunci , zice el, nu mai apuca sa-l doara asa de insuportabil capul;nu e un sensibil, dimpotriva, dar atunci vad pe el in ce hal il doare,parca e alt om.....se zice ca e o boala "de femei" dar vad ca, nici pe barbati nu-i ocoleste......
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Dana, am bagat la memorie. Saptamina care vine am Abschlussuntersuchung la ginecolog, o sa il intreb daca imi face el ceva analize, daca nu, ma duc la doctorul de familie joi, vineri sa imi faca el setul de analize compplet, ca am trecut de magica virsta de 36 si am dreptul la analize [:D] Eu nu credeam ca se pot diagnostica migrenele, credeam ca sunt ceva unde trebuie sa te creada pe cuvint, ca nu ai cum vedea si masura durerea. Eu cu tensiunea nu cred ca am probleme, in general e cam scazuta la mine, dar in limite acceptabile. Of, iar a facut asta mic caca ... Bai, cite scutece poate sa umple un copil intr-o noapte, ca l-am schimbat de 2 ori azi noapte si acum iar da pe-afara [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...