Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (98)


Recommended Posts

Poti sa ii iei stilou pentru stangaci, de la Herlitz (noi am avut my pen, dar scrie mai gros), BIC sau Scneider. Daca vrei, iti cumpar eu unul si-ti trimit.

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Stefi are 2 stilouri pentru stangaci, unul Herlitz http://netbirotica.ro/stilou-herlitz-tornado-tip-l.html (Ioana [flo]) si unul Pelikan. Dar degeaba ii asez degetelele frumos la locul lor, peste 2 minute iar il tine aiurea. Trebuie sa-i fac o poza sa vedeti.

 

Multumesc Andreea pentru oferta. Eu mai insist, daca nu comand de pe net, dar prefer sa le vad, sa le studiez eu. Cu Herlitzul scrie bine, eu spun ca scrie si destul de frumos, dar as mai incerca si altceva.

 

Pupici,

Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)

Poze mai vechi si mai noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andries il stii pe sefu' de aici..sau pe cel din Buc..ca nu au nici o legatura..ca si politica de a conduce clinica..[:D]

Andreia sanatate multa..asta este si ideea..mare avantaj de a-ti face singur programul..asta face toti banii!!

 

 

 

in alta oridine de idei...la controlul oftalmologic ,la care m-am dus pt ca ma tampesc migrenele zilnice mi s-a gasit tensiune oculara..am facut ci un camp vizual..luata peste o saptamana iar tensiunea..si mai mare..ma mai duc luni iar..ideea este ca ceva provoaca acesta tensiune..cred ca ar trebui sa-mi pozez capu'..dar cand ma gandesc ca ar putea costa vreo 4 mil...ideea este ca trebuie sa vad daca nu am vreo buba la cap"[q]..cireasa pe coliva[:D]

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

Kim, ce vorbiram noi ieri la telefon!! ai vazut ca vorba nu aduce nimic rau? [pup]

aici e potop. cred ca si pe la voi la fel....ai mei tocmai azi au plecat ca au sarbatoriri de aniversari de facultate si liceu...stau nitel cu grija pana ajung. ca de distrat stiu ca se vor distra [:D]

o zi frumoasa va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kim, ce bine, iti doresc multa sanatate fara nimic serios [flo]

Rox, trimit la tine soarele din Bors !

Andrea, pus poze pe fb.

Noi ieri am fo` la atletism. Copila n-a luat medalie, ii venea sa planga dar cand i-am zis ca medalie = multa munca in plus a spus ca asa e, e adevarat si ca i se pare ok. A spus de dimineata ca ea poate munci mult. I-am zis ca atletismul e un sport ca oricare altul, performanta poti sa ai la orice iti pui in cap :-) Atletismul e gratis a zis :-)))

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

F bine Daria..sa fie ambitioasa!!

Noi avem serbarea de sfarsit pe 16..si dnul meu este Abecedarul... Acum 2 zile mi s-a plus pe vaicarit..ca el nu are roluri suficiente..si ce dna crede ca el nu poate sa invete..altii au roluri din povesti[:D]..asa ca am sunat la invatatoare si a primit si rolul lui Pacala(cam lung [:D])..l-a invatat si pe asta..desi el la poezii nu are antrenament..si am crezut ca nu poate/vrea.

 

Vad ca acum la sfarsit toto ne chinuim cu ecuatii de grad I gen 56-a= 48...deci de trei zile am casunat pe el nu a avut voie la Tv si a avut de citit zilnic...daca-i ordin...cu placere..deci s-a conformat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si io testarile, cate o greseala la fiecare, romana/mate, asa ca a luat -fb, mi se pare mai mult decat foarte bine, doamna a spus ca nu avem de tras la nimic, dar daca vreau ii pot lua ceva carte pt vacanta, gasesc in librarie, ea nu vrea sa le strice vacanta cu foarte multa munca. Vi-am zis io ca e extraordinara, da ? :-)

Noi serbarea nu stim cand o avem, undeva in ultima saptamana, serbarea literelor.

Insa momentan asteapta cu totii ziua de 1 iunie sa se chefuiasca de la 9 la 12 :-)

Iar noi de la 6 o sa avem serbarea la dans :-)

Vreme buna sa fie, ca in rest ne descurcam :D

Giulik greseste la de`astea:

36-12+22= ... prima o face ok, apoi din neatentie face pe invers, scade in loc de adunare, a zis doamna sa nu o stresez ca nu e ca nu stie, i-o fi de lene, ca la after le da fisele in plus.

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...