Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (98)


Recommended Posts

Kim daca zici ca nu a plouat la tine inseamna ca e sf [:D]. ca a turnat cu galeata [:D]. copchiii e cu tatal lor [:D]. io-s la munca. am vorbit cu mama, are idei misto, te sun [;)]

Daria hehe aici cred ca e nevoie de ploaie. dupa ce s-o termina cu rapaiala asta banui ca iar nu vedem un strop de apa pana in octombrie....

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza[flo][pup]...nici la noi nu ploua si parca incepe sa iasa soarele[pk]

Mandra avea azi barajul la smart la mate,din clasa de la ea sunt doar doi ea si T si era fericita ca in sfarsit va mai sta cu el in banca[:D]deh dragoste cu nabadai ce sa-i faci[bang]

Kim[flo][pup]io nu ma pricep la sfaturi,ti-au dat fetele cele mai bune sfaturi[flo]....pentru mine conteaza cel mai mult sa-ti placa ceea ce faci,adica sa te simti implinit ca ti-ai gasit vocatia si sa te bucuri de rezultatele muncii tale.....

In legatura cu stiloul si a mea scrie tot cu herlitzul de la inceput de an scolar.....desi i-am mai cumparat vreo 4 de atunci,cu penita ascunsa, cu juma de penita ascunsa,cu un sfert de penita ascunsa[bang]....pentru ca nu stiu cum face dar se murdareste pe degete de la carbune......ma gandesc si io sa-i stilou ca al Giuliei[olala]dar trebuie sa o intreb pe doamna daca le da voie......ai vostrii au trecut la caietul de tip II?cum se descurca?.....io-s inca obsedata cu scrisul[bang]

Ieri mandra era tare fericita ca a terminat manualul si auxiliarul de mate si de acum nu trebuie sa le mai care in ghiozdan[pk].....la mate doamna ii pune mai mult sa rezolve probleme cu doua sau trei operatii si sa compuna ei tot felul de probleme cu dichis[:D]....la romana pentru luni au de invatat Somnoroase pasarele pentru ca vor primi autodictare......azi primesc si rolurile pentru serbare,care va fi scurta si la obiect[:D]

hai pupicei[pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, stiloul asta e foarte usor si cauciucat asa ca nu aluneca, e tot pe patroane dar are varful ala ca de pix cu gel, pe ai nostrii ii lasa, atata timp cat sunt ustensile pe patron e cerneala.

Noi vom trece la tip 2 doar in clasa a 2-a si vom scrie juma` de trimestru, apoi cica vor trece la caietele normale de romana si gata :-)

Giulia scrie urat. Urat rau, dar i-am zis ca atata timp cat incearca sa scrie sa intelegem si va scrie foarte corect, nu am probleme :-)

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneatza si o duminica frumoasa tuturor [flo]

 

Lia, asta e obiectul de scris, fi`mea e foarte multumita:

https://picasaweb.google.com/117953968879563875495/February72012#5747078382148761474

 

 

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si o zi frumoasa tuturor, cu soare !

Aici e soare , dar frigut :(

Kim, ce priveliste misto de sus de la voi [bis] Ce va fac matzele ???

Lia, ai vazut obiectu`, sa inchid albumu` ???

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]si la noi este soare dar cam frigutz[:D]...un pic mai frig ca iarna Marinei:))......raportam un week-end fain cu de toate,administrativ,lectii la gros, mers la mc si la inghetata[pk]iesit in parc unde am constatat ca-s singura ciudatenie din parc care joaca fotbal cu cupilu[:D]....in rest mandra isi face lista cu cadourile de 1 iunie si socoteste cate zile mai are pana sa-si faca bagajele pentru mers la mare[:-@][:D]

Intrebare intrebatoare vi se pare normal ca stomatoloaga de la scoala sa ia cupii din ore si sa le faca lucrari fara acordul parintilor???......mie una nu mi se pare ok,da vreau sa stiu si parerea voastra!

hai sa avem o saptamana faina[flo][pup]

 

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...