Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (98)


Recommended Posts

La multi ani fetelor,Liliana si Kim,si am vazut in pozele lui Kim ca am pierdut si ziua lui Sorin,La multi ani domnu doctor...[flo].imi place Luca cu ochelari[olala].

Eu am cumparat un stilou cu radiera in capat...foarte tare...scrii si stergi greselile cu radiera...ca pe creion...faza dura e ca dupa ce l-am achizitionat am citit ca e absolut ciudat.au fost copii care au scris teze si lucrari....si au primit inapoi lucrarile cu nota minima ptr. ca in teze paginile erau ..goale[:D].cerneala asta linga o sursa de caldura sau la soare...dispare....efectiv complet...si ca sa vezi din nou scrisul trebuie foaia tinuta in frigider[:D].Asa ca...cu Pilot Frixion scriem numa acasa...temele suplimentare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc de urari.

Uite dau sampanie virtuala....stiu cam tarziu, dar la mine este abia ora 4 dupa amiaza.

Nu am serbat cu nimic special...am cumparat doar o pizza si am mancat la pranz acasa. Acum merg cu Adela la dans, caci joi are un concurs, si apoi voiam sa venim si sa lenevim acasa...doar ca m-au sunat 2 prietene ca vin pe la mine asta seara...asa ca trebuie sa ma mobilizez, nu stiu cum ca nu am timp dar vad eu.

 

Kim La multi ani si tie si lui Sorin.

Noapte buna Romania, oriunde te-ai afla!

 

Liliana

Poze noi aici: Poze noi

Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

Ema, da, si noua ne-a zis doamna ca a vazut teme de vacanta scrise cu frixion-ul.... si in septembrie paginile erau goale. noi ne-am intors la stilou... parca totusi nu face asa berze cu el [:)]

la multi ani lui Sorin [pup]

Liliana, si pizza acasa e buna, ce conteaza... sarbatorire sa fie [;)]

o zi frumoasa sa aveti... la noi e in sfarsit soare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Vin si eu la o cafea cu voi ca apoi ma apuc de treaba si nu mai intru...mi-a mai venit inima la loc de cand s-au mai rarit ploile astea ca eram in pragul depresiei...iar maine plec la Londra - macar prognoza zice 22 grade si cateva "showers"...[:D]

 

Kim - sa-ti traiasca sotul!!! [s][s] Ti-am admirat privelistea, foarte frumoasa! [olala] O sa vezi ca atunci cand o sa ai si gradina gata, o sa fie o splendoare!

 

Si Stefan scrie cu Frixion - pana acum nu am observat sa fi disparut scrisul...uite ca la asta nu m-am gandit!

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina 2012

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am facut si experiente cu scrisul "simpatic", Vic a calcat cu fierul niste pagini, apoi a pus foile in congelator... ideea e ca nu mai apare la fel de bine ca inainte... deci la examene eu nu il recomand.

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneatza si de la noi, e soare si cica vor fi 26 de grade :-) Da Doamne sa fie si vineri asa sa scap[am de spectacolul de la dans neplouate :-)))

Kim , sa ti traiasca sotul [s]

Polux, cum mai sunteti, pzoe noi cu voi ??? [bis]

Lia, n-ai feisbuc ? Nu ma pune sa trimit mailuri :D

 

Io azi merg la sedinta ... la pictura :-) :-) :-)

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Si Mariei i-a "calcat" bunica-sa tema din vacanta de iarna [:D][:D]. N-a mai aparut [:D]. Eu m-am bucurat pen' ca a scris-o de doua ori vrand-nevrand.

 

Olivia, sa-ti traiasca sotul! Credeam ca ati serbat mai demult [:I]

 

Ma duc sa ma masor!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci v-am derutat cu pozele..a implinit 40 pe 28:)..altfel am fi vrut sa-l serbam..poate la anu' speranta moare ultima [pk]

 

eu sunt super fan, nu fan al stiloului minune...caietele arata super ok..nu dispare nimic..cu pic ar fi nebunie![alcool]

in rest sunt super obosita..nu stiu cum o scot la capat...

 

maine cupilul merge in excursie ..revine la 6 pm..ma duc sa-i fac desaga [:D]

 

good night!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...