Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (98)


Recommended Posts

Buna dimineata si de la noi !

Si o zi insorita cum se anunta pe aici [bis]

Ce bine e sa stii ca ai 4 zile libere :-) Totul pare mai rrroz :-)))

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Rox a plecat la Dervent si pestera Sf. Andrei..

mie mi-e ciuda ca nu este integrat in clasa..mereu spune ca nu-i plac colegii [q]..el care este super sociabil si vorbaret...spre inebunitor [:D]..si aizi am avut o presimtire..el nu a avut cu cine sa stea in autocar..si sta cu doamna [:D]

 

pana la urma ce zile sunt libere..ca eu muncesc dar le recuperez apoi si sa stiu si eu [:D]..oricum au inteles..doua zile dupa amiaza.nu on call (Andries ziceai ca nu scap [:D])...nu naveta in cel loc decat cand nu poate o colega care a vrut neaparat sa mearga ea..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[s] tuturor piticlontilor [s]id="purple">

si o zi frumoasa tuturor cu mic cu mare [bis]

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani dragi copii!

 

La noi e super, au copii o zi la fel de frumoasa ca si ei. Stefi merge la Mall cu clasa, au petrecere, la fel si Matei, dar el la McDonalds. Si dupa amiaza plecam la bunici, daca tot e liber luni.

 

Kim, cum a fost in excursie?

 

Pupici,

Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)

Poze mai vechi si mai noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]

La multi ani fericiti cu multa sanatate si noroc,tuturor piticlontilor mari si mici![s]

Noi i-am luat mandrei drept cadou rachete de tenis pentru ca-si dorea tare mult asortate cu niste pantaloni scurti si tricou[:D]....la scoala fac o mica petrecere cu prajiturele,suc si baloane[pk].....in rest program obisnuit,ea dupa amiaza la baschet,io la servici[bang] (btw de numarul de ore,io nu mai calculez demult...cand ma gandesc ca vine sesiunea si licenta nici nu vreau sa ma gandesc cate sambete si duminici o sa stau la scoala de la 8 la 8[alcool])id="size1">

Meii frixionul minune are si penita sau numai varf de pix?[:D][bang]...daca mai cumpar un stilou sau o alta unealta de scris am incurcat-o rau cu tati[:D]a zis ca am facut o obsesie....

hai pupicei si sa avem o zi cu soare[flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...