Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (98)


Recommended Posts

Kim, daca vrei sa-ti iasa gazonul trebuie in urmatoarele 2 saptamani sa-l uzi in nestire in fiecare zi[:D] si sigur iese, apoi trebuie udat la 2 sau 3 zile depinde de vreme. Sa nu te sperii daca iese neregulat, mai ales daca l-ai pus manual, abia in al doilea an o sa arate ca-n poze.

 

La noi se preconizeaza o vara tare aglomerata, nici noi nu mai stim pe unde sa scoatem camasa. Eu am vreo 3 cursuri si cateva examene de dat si ma oftic ca nu pot sa invat deloc cu maimutele in capul meu...

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

||Andries ..doar noi doua pe aici..

Nu ma supar ..dar mi-e f frica ca nu a iesit nimic..nu am maruntit f bine bolovanii de pamant ca al un moment dat nu mai putea sta in picioare[:D]. Problema este ca am furnici ff mari care cara semintele:(...apoi am citit ca trebuie si nisip ..azi punem si asta..Dar semintele par intacte...ba chiar uscate...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt prin zona si eu, am facut capitoul nou aici:

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=172819&nm=Scolari-de-Iulie-August-2004-99

 

Servici usor Kim [pup][pup]

Noi stem acasa, a 4-a zi de leneveala, ioi ce bine e [pk]

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...