Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (67)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu, este al mamicii Jocurban mama de Nati si Sofi din martie 2010. Mamica este din Timisoara, apoi o vreme prin Cluj si acum un pic de Sibiu Sugubina are un alt stil de scris mami [cit] de gemenasi [tren] [url="https://picasaweb.google.com/108518117417496356070/2?authkey=Gv1sRgCPCgiPbKuLzhjgE#"] 2+ [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

balanta_tm, ai dreptate k e posibil sa nu mai scrie curand. daca au nascut, probabil sunt ff ocupate. eu oricum sunt mereu cu gandul la ele. poate cand ajung acasa cu bebeii ne scriu 2 randuri . [flo][flo] 31 [baietel] & [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent la apel raspund eu azi, ca am absentat destul. Am fost la eco si la control, bebeii in parametri, miscaciosi si vioi. Posibil sa avem pereche, de baietel suntem siguri, fetita nu stim daca e 100% sau ii apare cuc, era cam pudic bb2, insa asa parea ca are pasarica. Orice ar fi sunt bine primiti, noi de la inceput am mers pe ideea ca nu avem preferinte. Si eu tare as vrea sa am vesti despre salexa; despre amary nu mai zic cat imi lipsesc postarile ei, noi ne stim de la trombo si m-a incurajat mereu,alaturi de balanta si musette ; sper sa reuseasca sa intre sa ne scrie, feelingul meu dupa ce am citit din urma e ca a facut o pauza de dc pt recapatarea zen-ului, eu nu cred ca a nascut [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ! Si eu pe aici. Vroiam sa va intreb ceva ... ca din pacate nu mai pot sta intinsa in pat de durere de gamba/os (de la genunchi in jos) imi vine sa le smulg, asa de tare ma dor dca stau mai mult in pat si vreau sa adorm ... azinoapte nu am putut dormi juma de noapte din cauza asta. Trebuie sa le misc continuu ca altfel dor ... aveti idee ce as putea face sau a mai patit cineva asa ceva si a avut un raspuns ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei, sunt pe aici, nu va ingrijorati, 3 in 1! Nu am timp, ieri am fost la eco de-abia (s-au incurcat programarile[bang]), va povestesc maine cand ma eliberez, deocamdata binisor, dar ma lasa puterile de atatea dureri peste tot[alcool][alcool][alcool] [pup] toate gemenistele! Amary [gravi] 34+ de [baietel]+[fetita] MTHR C677+A1298 - heterozigote, FV Leiden, deficit Proteina S
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...