Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dragoste prea rar


Recommended Posts

locuiesc impreuna cu iubitul meu de 2 ani si in ultimul timp facem dragoste o data pe luna.am vb cu el si zice ca nu are chef,ca e obosit.problema mea e ca tot timpul cand vrea el ,eu sunt de acord.m-am gandit ca data viitoare sa il refuz[:D] dar ma gandesc ca mai trece inca o luna. este normal asa rar?ce as putea face sa se intample mai des
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fa-l pe el sa te doreasca, dar fara sa vada ca scopul este sa faceti sex. Dormi dezbracata complet, de exemmplu. Nu intotdeauna functioneaza, dar e de incercat. Nu ai ce pierde. Si poate in timp ce doarme, il trezesti ... cum te pricepi tu mai bine. E misto, iti zic io.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by rilbuc1
Fa-l pe el sa te doreasca, dar fara sa vada ca scopul este sa faceti sex. Dormi dezbracata complet, de exemmplu. Nu intotdeauna functioneaza, dar e de incercat. Nu ai ce pierde. Si poate in timp ce doarme, il trezesti ... cum te pricepi tu mai bine. E misto, iti zic io.
daaa, e misto pentru EL. [:D] Pentru tine - depinde cat de tare ai moralul. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-as vrea sa te dezamagesc dar daca ceea ce ai scris este real cred ca ceva nu este Ok. Ceea ce a spus el este doar o scuza. Este des utilizata de ambele parti dar nu reflecta realitatea. Problemele dupa mine pot sa fie oricare dintre: 1. Nu te mai doreste, adica vrea afara din relatia actuala 2. Are o problema de sanatate si/sau fiziologica 3. Are o alta relatie Toate variantele de mai sus din punctul meu de vedere sunt la fel de probabile adica poate sa fie oricare dintre ele. Presupun ca el nu are 60 de ani. Marius Pernes www.marius.rdsor.ro [url="http://good-times.webshots.com/album/556595712roqbKJ"]Anul 2006 [/url]/[url="http://good-times.webshots.com/album/558648573wnySJN"]Anul 2007 [/url]/[url="http://family.webshots.com/album/559575508QfpVhC"]Serbarea Ioanei[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by rilbuc1
Fa-l pe el sa te doreasca, dar fara sa vada ca scopul este sa faceti sex. Dormi dezbracata complet, de exemmplu. Nu intotdeauna functioneaza, dar e de incercat. Nu ai ce pierde. Si poate in timp ce doarme, il trezesti ... cum te pricepi tu mai bine. E misto, iti zic io.
Si daca o intreaba buimac de somn"ce te-a apucat?"nu-ti vine oare sa-l strangi cu tanga de gat?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma mir ca tu il mai doresti...:))eu n-as mai putea dori un barbat care nu e..viril:) _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...