Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dragoste prea rar


Recommended Posts

quote:
Originally posted by iula78
Cum reactioneaza la filme "d'alea"? Poate omul are fantezii mai aparte si ii este jena sa ti le impartaseasca. Sunt unii care ar vrea ceva nebunii din filmele pt adulti, dar "isi respecta" prea mult partenera si n-o baga in scenariu. Deloc...
acum doar nu crezi ca ea e fraiera sa stea in pantaloni negri de piele.. legata la miini/ochi cu o bila in gura...si sa primeasca bice pe spinare...noo...mai bine divorteaza....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Scumpa mea, am trecut si eu prin astfel de momente (noi suntem de 11 ani impreuna si avem un copil), dar am discutat cu sotul meu si problemele s-au rezolvat.Oricum, m-am obisnuit sa-mi "iau" si singura daca-mi trebuie[}:)]. Ce-ar fi sa-i arati comentariile de pe acest subiect sau sa lasi intamplator calculatorul deschis[;)] la acest subiect si ....poate se schimba ceva sau macar are curajul sa vorbeasca cu tine. Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Eftimie C.
Scumpa mea, am trecut si eu prin astfel de momente (noi suntem de 11 ani impreuna si avem un copil), dar am discutat cu sotul meu si problemele s-au rezolvat.Oricum, m-am obisnuit sa-mi "iau" si singura daca-mi trebuie[}:)]. Ce-ar fi sa-i arati comentariile de pe acest subiect sau sa lasi intamplator calculatorul deschis[;)] la acest subiect si ....poate se schimba ceva sau macar are curajul sa vorbeasca cu tine. Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Iti dai seama cat va suferi orgoliul lui de barbat cand va afla ca s-a vorbit despre relatiile lui intime? Nu va mai fi curios sa citeasca nici macar 2 randuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia, la cat sufera biata fata, ar trebui sa nu-i pese de orgoliul lui.Da' orgoliul ei unde e?Daca se intampla pentru o perioada scurta de timp intelegeam, dar deja a trecut prea mult timp. Eu as prefera sa nu o mai fac deloc, decat sa ma bage in seama o data la 40zile.Ceva trebuie sa faca.El nu poate sa amane la nesfarsit discutia. Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...