Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dragoste prea rar


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Eftimie C.
Iulia, la cat sufera biata fata, ar trebui sa nu-i pese de orgoliul lui.Da' orgoliul ei unde e?Daca se intampla pentru o perioada scurta de timp intelegeam, dar deja a trecut prea mult timp. Eu as prefera sa nu o mai fac deloc, decat sa ma bage in seama o data la 40zile.Ceva trebuie sa faca.El nu poate sa amane la nesfarsit discutia. Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Just!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce m-am mai distrat citind toate postarile(mai ales ironiile lui guestus ), pacat ca pentru vioana e de plans .Nu am intrat la subiectul asta pentru ca la mine e opusul(prea des) asa ca nu prea stiam ce sfaturi sa dau .Nu mi se pare normal intr-o relatie sa nu ai parte de sex . Eu consider ca mai mult de 50% dintr-o relatie reusita tine de sex.Sunt casatorita a doua oara , iar la prima casatorie exista sex , dar lipsea ceva . Nu era asa o atractie intre noi cu toate ca faceam sex de 3-4 ori pe saptamana . Cu al doilea sot ies scantei pe unde ne prindem desi au trecut 7 ani de cand suntem impreuna .Nu sunt o mare frumusete , acum am chiar cu 20 kg in plus ptr. ca am un bebe mic si-l alaptez, dar asta nu ne impiedica sa avem parte de un sex exploziv de fiecare data .Poate ca nu vorbiti deschis despre sex , poate sunteti prea pudici. De la inceputul relatiei am vorbit despre ce ne place , ce nu ne place in materie de sex , iar acum stiu ce vrea numai din priviri . Nu inteleg, ce faci atunci cand zici ca e excitat?te uiti la el , eu zic sa-i bagi mana in pantalon si vezi ce iese .Sau dute la dus si iesi goala sub pretext ca ti-ai uitat hainele de schimb . I-am povestit si sotului despre problema ta si dupa o fraza ironica " vezi tu te plangi ca e prea des si altele plang dupa ea" a zis si el ca ceva nu e in regula . Dupa prima ta postare inteleg ca problema a survenit cu trecerea timpului si nu a fost asa de la inceput,inseamna ca s-a intamplat ceva pe parcurs care l-a facut sa se schimbe . Deruleaza firul inapoi si vezi poate ai gresit tu cu ceva , poate ti-a cerut ceva in materie de sex si l-ai refuzat .Poate sunteti prea orgoliosi si vreti ca celalalt sa actioneze primul. Nu pot sa-ti urez decat " sarbatori pline de sex " si cadou de Mos Craciun pe iubitul tau gol legat cu funda rosie. Sorry pentu limbajul mai vulgar. Kokiy[roker],mami de [iepu]Claudia (12dec.2001)si [copil]Razvan (8 iunie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in general ii povestesc diverse subiecte asemanatoare cu al meu, sua chiar le citeste singur.pe acesta nu as putea sa il arat. oricum a avansat "s-a intamplat" dupa 7 zile, deci mult mai repede. am derulat firul inapoi si singura chestie naspa e ca a avut niste probleme cu instrumentul, avea ceva bubite sau era rosie.eu nu i-am refuzat lui nimic.[bang] explicatia lui e ca nu are chef si atat.......[bang] sper ca anul care vine sa imi aduca .....[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vioana ma bucur pentru tine, este un pas inainte ca discutati subiecte asemanatoare cu al tau(asa afli si parerea lui) . Dupa cum spui a avut o problema care mie mi se pare ca ar fi declansat aceasta abstinenta . Problema poate fi pusa din mai multe puncte de vedere: -poate a descoperit ca are o boala venerica si ii e teama sa-ti spuna de teama sa nu crezi ca te-a inselat -poate i s-a spus ca are o boala care se ia doar pe cale sexuala si el stiinduse fara pacat ii e teama sa te acuze -poate pur si simplu e mai pudic si nu reuseste sa discute despre problema lui cu tine - cel care stie cauza acestei abstinente este el , iar tu trebuie sa-l faci sa se mai relaxeze si sa discute deschis despre problemele lui(de la servici, despre sex, despre relatia voastra) Bafta in continuare. Kokiy[roker],mami de [iepu]Claudia (12dec.2001)si [copil]Razvan (8 iunie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...