Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dragoste prea rar


Recommended Posts

Si eu zic ca nu e bine... Astfel de situatii apar dupa multi, multi ani de casnicie, cand organismul a trecut de o varsta, hormonii nu mai tropaie ca la tinerete, poate mai e de vina si rutina-bat-o vina... Dar voi sunteti tineri si sanatosi. Deci - sper sa nu te superi - sunt de acord cu Marius: ori nu te mai iubeste, ori are o problema (medicala), ori are pe altcineva... Orice ar fi, incearca sa afli, cu duhul blandetii, caci nimic nu e mai crud decat un barbat ranit... (no offence!) Ceea ce nu ne ucide ne face mai puternici. http://community.webshots.com/user/miana_dragnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns
nu v-am parasit.programul lui este urmatorul se trezeste se joaca pe calculator,citeste se uita la fotbal.pleaca la job la ora 17 vine la 22-30.are 27 de ani,probleme medicale a avut inainte, si probabil a ramas traumatizat.in prezenta mea se excita dar nu continuam.l-am intrebat de ce si nu are chef,asta e raspunsul lui de inselat nu ma inseala sigur. am discutat cu el si i-am zis daca i se pare normal si a zis ca da si ca cine ma pune sa nu il refuz cand vrea el.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci problema pare de natura medicala. Cum nu sunt adepta chimicalelor, va pot sugera cateva remedii naturiste, cum ar fi ginseng-ul tonic, capsulele de napraznic... Ceea ce nu ne ucide ne face mai puternici. http://community.webshots.com/user/miana_dragnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O sa-ti fie greu sa-l faci sa recunoasca ca are o problema. Si eu cred ca e una medicala. Bine-ar fi sa-l convingi sa faceti o vizita la medic. Eu zic sa insisti in discutia asta, eventual roaga-l sa se intereseze si la altii, prieteni, oricine, sau sa caute pe internet informatii, pana se convinge si el ca e ceva aiurea, chiar nu e normal ce se intampla. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a avut niste alergi care s-au manifestat prin pete pe organul sexual,i-au trecut dar i-au aparut cosuri,iar alergie si mergea lunar la dr nu ii nimerea tratamentul.dar asta se intampla in luna ianuarie.deci eu nu cred ca asta e ceva grav ,din moment ce el este excitat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
sa mearga la spitalul de boli tropicale babes sa se controleze....poate ca are sifilis (de la un prosop de hotel) sau mai stiu ce boli si nu o vrea sa te contamineze.
[:-)))][:-)))] Guestus, poti mai mult de atat, zau...[:-)))][:-)))]Auzi, sifilis de la un prosop de hotel...da-o-n colo de treaba! Vioana, eu altceva nu inteleg...zici totusi ca o data pe luna se intampla...atunci cum poate si in rest nu? Poate are un blocaj la nivel mental, poate ii e teama de esec...la psiholog a fost? Claudia,soacra frumoasei Oti Povestea nasterii http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38156
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
sa mearga la spitalul de boli tropicale babes sa se controleze....poate ca are sifilis (de la un prosop de hotel) sau mai stiu ce boli si nu o vrea sa te contamineze.
Esti um pontos tare simpatic.Bine ca mi-ai zis.De acuma,cand ma spal prin hotel,nu ma mai sterg cu prosopul;suflu pana se evapora nenorocita aia de apa.[:D][:D][:D]Fa-ti mai mult timp pt. forum mai destinzi atmosfera.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...