Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dragoste prea rar


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by Clover Guestus, pe toate femeile care au venit sa se planga de asta le-ai intrebat daca s-a plictisit el intr-o singura pozitie. Ce fatuci ti-au conturat aceasta imagine?
nu ai inteles nimic...un expert are initial un set de intrebari standard...asa cum intreaba aia la poligraf...ce zi e azi?...cum te cheama? yo cred ca e monotonia de vina....nu exista imaginatie in cazu" de fata.
Poligraf si misionar...variaza repertoriul nitel...devine monoton. Anamaria
"After all is said & done, more is said than done."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Femeile in general vor apropierea emotionala mai mult ca actul proriu-zis. Vibratorul e in cazul asta e foarte putin. Guestus, chestionarul tau standard are o singura intrebare? A, daca imi amintesc urmatoarea e daca ea e suficient de atragatoare. Eu zic sa faci un subiect pe care moderatorii sa-l fixeze care sa fie "chestionarul lui Guestus". Fiecare femeie care are un topic legat de partener trebuie sa raspunda la intrebarile de acolo in primul post. "Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Clover Guestus, chestionarul tau standard are o singura intrebare? A, daca imi amintesc urmatoarea e daca ea e suficient de atragatoare. Eu zic sa faci un subiect pe care moderatorii sa-l fixeze care sa fie "chestionarul lui Guestus". Fiecare femeie care are un topic legat de partener trebuie sa raspunda la intrebarile de acolo in primul post.
la in 1 sau in 2 ce vrei sa intrebi?...oricum pina ajung la intrebarea 3 voi ma deraiati de la subiect. oricum le-am gonit pe clasicele in viata ce incep cu "faci 1 dus...te imbraci in bikini...2-3 luminari...si sa vezi ca o sa mearga ca focu" "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by Clover Guestus, chestionarul tau standard are o singura intrebare? A, daca imi amintesc urmatoarea e daca ea e suficient de atragatoare. Eu zic sa faci un subiect pe care moderatorii sa-l fixeze care sa fie "chestionarul lui Guestus". Fiecare femeie care are un topic legat de partener trebuie sa raspunda la intrebarile de acolo in primul post.
la in 1 sau in 2 ce vrei sa intrebi?...oricum pina ajung la intrebarea 3 voi ma deraiati de la subiect. oricum le-am gonit pe clasicele in viata ce incep cu "faci 1 dus...te imbraci in bikini...2-3 luminari...si sa vezi ca o sa mearga ca focu" "
Ai uitat baia cu spuma..."preferata" mea... Anamaria
"After all is said & done, more is said than done."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Am aceeasi pb ca si vioana, numai ca noi suntem impreuna de 6 ani si casatoriti numai de 1 an. Problema e ca inainte de casatorie, el era cel cu chef tot timpul; dupa casatorie s-a schimbat situatia, trebuie sa trag eu de el si este jenant. Am incercat sa discutam pb, insa nu am vut nici un rezultat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...