Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dragoste prea rar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by herra
de ce e jenant sa "tragi" tu de el?
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)

hai mah ce intrebare..logic ca e jenant sau mai degraba patetic. adika cum naiba sa tot tragi de unu' de nu te vrea...??? da' mie mi-ar muri chefu' for ever and again sa trag io de un barbat la infinit...no way. mie, dc barbatul meu legal, oficial sau neoficial m-ar aduce la stadiu' sa trag io de el mai mult de 3 ori, poa' sa fie sigur ca ma scoate din jucaria altuia cu prima ocazie...asta dc ma mai vrea, sau dc il mai vreau eu... _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Femeile care au motive sa fie sigure pe ele sunt dezirabile." - Userul Nume http://family.webshots.com/album/561200610PARuyY
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

srry pt fraza de mai sus, nitel cam incoerenta..da' pricepeti voi ce am zis.. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Femeile care au motive sa fie sigure pe ele sunt dezirabile." - Userul Nume http://family.webshots.com/album/561200610PARuyY
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Este f jenant cand trebuie sa trag eu de el. Insa am mai avut o discutie f serioasa cu el si pb s-a rezolvat, acum vine el la mine [:D]. Ca metoda contraceptiva folosim de vreo trei ani ovule Pharmatex si mi-a spus ca-l deranjau, ca nu-i mai place cu ele. L-am intrebat de ce nu mi-a spus si ... Bine ca s-a rezolvat. [pup] loremarian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by loremarian Ca metoda contraceptiva folosim de vreo trei ani ovule Pharmatex si mi-a spus ca-l deranjau, ca nu-i mai place cu ele. L-am intrebat de ce nu mi-a spus si ... Bine ca s-a rezolvat.
le lua asa pe burta goala?
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]multumesc...n-am mai ras asa demult.scuze fetelor da' am ras cu lacrimi.si mai rad inca ...dar fara lacrimi. dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...