Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 89 Felicitari Dankutza


Recommended Posts

Dankutza, asa si eu ...vreau sa dau kg jos, ca am inceput sa ma sufoc [:D], dar problema este ca desi sunt mereu la regim, in perioada de pauza dau jos 3-4kg si apoi le repun la stimulare. Chiar ieri ii spuneam mamei ca o sa intru in depresie daca nu mai dau jos...si jur ca nu am 50kg[:-@] Dr mi-a zis ca nu exista studii sa arate ca lipsa ovulatiei este cauzata de greutate, dar e posibil ca daca as fi mai slaba ar actiona mai bine injectiile. Pana una alta iti dau pontul meu [:D] daca ai ca si mine colacioi la burta, fa injectia in picior, doare un pic la inceput, dar am avut rezultate mai bune.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabyv greutatea nu are nici o legatura cu ovulatia, eu am 1,60 m si 67 kg si ovulatia mea e ok . Cand am ramas gravi aveam 78 kg ( eram plinuta bine , ) eu am slabit dupa ce am pierdut sarcina . Acum sunt la regim pt ca vreau sa ajung la 60 kg , " regim" mai bine zis un stil de viata sanatos. [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, eu mananc sanatos de mai bine de 2 ani de zile, dar nu prea slabesc de la atatea hormoni cat inghit.(fara carne, fara paine, fara cioco, fara dulciuri...etc) In alta ordine de idei, sunt Z34, am facut o gramada de teste, toate negative. Am vrut sa iau un ceai sa-mi deblochez cm-ul, dar am gasit un test de ov. in casa si l-am facut - e pozitiv... Ce sa cred?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...