Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 89 Felicitari Dankutza


Recommended Posts

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dankutzaid="red"> [flo],ce ar fi sa ne faci tu o surpriza placuta??? [pup]...sa fie [bebic]

 

---------------------------------------------

Vreau si eu sa traiesc acea clipa minunata...sa fiu[gravired]

CRISSTAL

mutatia 675 4G si mutatia 844A in gena Pai -heterozigota + anomalie cromozomiala

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am facut pipi-test pt ca nu mai suport sa vad o liniuta. IA am facut-o pe 18 mai, deci azi sunt in ziua 19. Nu a venit CM inca. Dar am tot pus arefam. M-am oprit de 2 zile. Stiu ca porgesteronul intrazie CM. Nu am nic o speranta oricum. Eu cred ca vine azi sau maine.

 

Gaby ai pus cumva progesteron?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crisiaid="red"> asa si asa. Eu am observat ca daca programarea e de dimineata, atunci se respecta, daca e dupa-amiaza, atunci se intarzie. Dar nu e regula. Te poti duce si cum te asezi pe scaun, te si cheama, sau poti sa si astepti o ora. Asta maxim.

Eu am patit-o data sa astept vreo 2 ore, de clocoteam. Intarziase din cauza unei nasteri si atunci totul se decalase. Dar asta se intampla in perioada cand lucra si la Giulesti. De cand am reluat drumurile pe la ea, nu am astept mai mult de ora si asta f f rar.

Dar eu ma duc pt monitorizare. Si merge repede. Mi s-a intmaplat sa ma ia mai repede cu vreo 20 de min. Avea cupluri acolo, care probabil asteptau sa faca vreo procedura. Nu avea rost sa ma tina pe acolo. Asa ca m-a luat repede. Mi-a facut eco si gata. Terminase cu mine, inainte de programare. [:D]

Si daca astepti sa nu te superi, te rog. Asta este pt ca isi da intersul pt fiecare pacienta in parte. Stii, ca dupa ce se termina programarile, ea mai sta la telefon de vorba cu pacientele care vor sa vorbeasca cu ea?

O sa vezi, ca o sa-ti placa de ea. Debordeaza de optimism prin fiecare por al pielii. Te lucreaza pe creier. Cand pleci de acolo, esti convinsa ca vei reusi. Mie imi dadea aceea doza de gandire pozitiva de care aveam nevoie. Ma duceam catranita si cu frica si ea ma ajuta. Vede NUMAI partea plina a paharului in orice situatie. E super tipa!

Pe cand Bechir! Bleah! Degeaba e frumoasa ca e foarte necomunicativa. Nu simt ajutor psihic din partea ei. Sa fim seriosi, ca avem nevoie sa vedem dr optimism referitor la situatia noastra. Daca o mai vezi si dughioasa, nici ca faci ceva.

Multa bafta si sa ai incredere in ea ca te va ajuta! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...