Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 89 Felicitari Dankutza


Recommended Posts

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Crisiaid="red">, eu de fiecare data am asteptat la ea, dar merita! E normal sa nu se respecte programarile pentru ca e inevitabil ce se intampla acolo, daca prinde pe cineva la ovulatie ii si face inseminarea...si asa se decaleaza de la pacienta la pacienta. Sa nu te superi daca vei astepta acolo, mergi cu incredere!

Dankutzaid="red">, Bechir e frumoasa?!?!? Ca nu mai tin minte :P

Felicitari pentru concurs!

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Andra, mami fericita de [zana] Amana (2 ani) si de [baietel] Robin

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui crisia_buc
Buna fetelor,Felicitari noilor mamici! [flo]am o intrebare pentru pacientele dr Cezara Bucur....maine sunt programata la consultatie (este prima data cand merg la Dacia), se respecta ora programarii sau nu?multumesc
align="right" id="quote2">Crisia, subscriu ce a scris Dankutza, dar daca te invoiesti de la job si nu ai timp foarte mult la dispozitie, mai bine suna inainte, ca cei de la receptie nu se sinchisesc sa te sune sa iti spuna ca s-au decalat programarile. Eu am asteptat o data 2 ore si mai tb sa astept, dar s-a enervat sotul si am plecat. Dr e o scumpa, nu are nici o vina dar personalul auxiliar sunt neprofesionisti. Si de cate ori m-am mai dus am sunat inainte sa plec spre ei.O rugaminte, vreau si eu linkul cu Andra[flo]Andra, multi pupici!!!Felicitari Dankutza pentru locul I, ce ati castigat?http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Premiul consta in:

- un iepuras, de fapt un ditai iepurele Klorane

- un sapun Klorane

- un gel de dus Klorane

- o crema hidratanta Kloarne

 

Toate produsele sunt pt bebei. O sa-i faca pielea fina lui fi-mea.

 

Sper sa vin cu vesti bune. [9cer] Inca astept.

 

Inca o data multumim de ajutor. [flo]

 

Andra id="red"> mie mi se pare ca e frumoasa Bechir, dar are o frumusete rece. Nu-mi inspira nimic femeia aia. Decat nervi. In plus de cate ori ma vede, imi spune ca m-am mai ingrasat. Imi vine sa-i spun, "Da, sunt cat o vaca. Esti multumita?" Asta e ce nu sufar eu la ea. Pana nu-mi spune asta, nu ma lasa. [bang]

In rest sa stii ca e porfesionista. Ea pregateste sperma, ea face procedura, ea pune speculum. Cam asa e Moisa. Pai cu Cezara nu e asa. Barbat-su pregateste sperma, asistenta pune speculum, ea doar face procedura. In schimb, Cezara e geniala in scheme de tratament. Si are mana buna si o iubesc rau, de aia o si recomand la toata fetele.

 

Cand ma aude lumea la ce medic merg, ma intreba, daca e cea cu inseminarile. Am realizat, ca de fapt, punctul forte al Cezarei e IA si nu FIV. Orice ar fi FIV nu fac. Daca iese cu IA bine, cu FIV, nu. Daca eram la primul copil, faceam si FIV, dar asa, nu. 2800 euro (atat costa la Cezara FIV) sunt o gramada de bani, pe care nu-i am si daca i-as strange pana intr-un final, i-as toca pe fi-mea.

 

Cand Bechir a vazut "super-speromgrama" sotului de la ultima IA 900.000/ml inainte de preparare si 2mil/ml dupa preparare, mi-a spus ca sunt caz de FIV, ba inca si cu ICSI, la spermograma asta, doar ca Cezara spera sa obtina sarcina pt ca am avut 2 reusite in trecut. Dar nu se compara!!! Prima IA am reusit-o cu 5 mil/ml si a doua cu 17mil/ml. Bineinteles vorbesc de gigei A+B si nu de restul.

Dar sa o citez pe Bechir "natura e mai destepata decat orice doctor si stie ea ce e mai bine"....

 

Crisiaid="red"> astept vesti de la tine. Sa ne spui cum ti s-a parut. Eu ma duc luni pe la ea sa ne sfatuim.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ela (daca pentru mine este rugamintea) intra la Odiseea Mai - Iunie..... nu stiu sa pun link....dupa cum vezi nu sunt prea activa pe forum.

 

Cu programarile, ma asteptam sa fie asa, am sunta doua zile pana mi-a raspuns cineva. Prima zi a raspuns un barbat (cred ca dr Chadi), avea accent...mi-a dat un alt nr de telefon pe care sa sun; abia a doua zi pe la pranz a raspuns cineva.

Si la alte clinici se decaleaza, de cele mai multe ori din vina fetelor de la receptie.

 

Eu am programare pe la 14.30. Vreau sa merg doar eu, fara sot.

 

[pup]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...