Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

INSEMINARE 89 Felicitari Dankutza


Recommended Posts

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Inca o data, multumesc frumos pentru felicitari! [pup]

 

Gabyid="red"> pai daca esti sora cu mine ar trebui sa reusesti in curand.

 

Bettyid="red"> tare faza cu numele. [:-)))] Sa-l vad eu sanatos si ca are de toate la dublu test si ca nu am risc de cine stie ce si apoi ma hotarasc la nume. Deocamdata am ceva idei de nume si de fata si de baiat. Totul e sa fie sanatos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miky82id="red">,imi pare tare rau si ptr tine [grup],menstra a devenit si ptr mine cel mai rau cosmar...[q]

 

Mariaid="red">,nu stiu daca mai poti da inapoi....si eu am zis de multe ori ca renunt,dar pur si simplu nu pot sa ma las... sa sper macar [:)].Numai ca momentan renunt la tratamente si medici,dar doar momentan [pup]...sunt sigura ca mai in toamna voi reveni la sentimente mai bune ,[q].

 

Capul sus fetelor,daca Dankutza id="red">a reusit si noi vom reusi [pup]

 

Va pup pe toate [:)]

 

---------------------------------------------

Vreau si eu sa traiesc acea clipa minunata...sa fiu[gravired]

CRISSTAL

mutatia 675 4G si mutatia 844A in gena Pai -heterozigota + anomalie cromozomiala

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Eu am intrerupt arefamul si astept ciclul zilele astea. [alcool]
align="right" id="quote2">Buna seara,Arefamul are legatura cu rezultatul testului?Am facut si eu o IA, prima, la Cj acum o saptamana. Dl dr. mi-a dat Arefam ovule si Climen tb. Astept cu nerabdare rezultatul (in 20.06 ar fi 2 sapt). Cu test de sange HCG nu se poate vedea rezultatul mai repede de 2 saptamani?As mai dori sa stiu ce simpome ar trebui sa am dupa IA cu stimulare ovariana. Eu am facut Menopur si Diphereline. Sau poate...daca exista scris deja, pe undeva... sa ma indrumati intr-acolo.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele

Am activat si eu la acest subiect fetele din gasca veche ma stiu .

Nu am mai intrat demult si acum ce sa vad Dankutza e DIN NOU INSARCINATA [olala][olala][olala]eu o stiu de la prima sarcina [pup]

FELICITARI DIN SUFLET !!!SARCINA USOARA SI UN BAIETEL FRUMOS SI SANATAOS

id="red">

Dankutza tu m-ai incurajat de multe ori si m-ai facut sa nu-mi pierd speranta ca si acum esti un exemplu pt noi toate CA SE POATE.

Eu dupa 4 IA am facut un FIV la Giulesti cu dr Moisa care din pacate nu a reusit asta e inca simt durearea acelui esec dar nu vreau sa cred ca mai devreme sau mai tarziu nu o sa fiu mama o sa fiu cu siguranta.

Momentan sunt intr-o pauza de la toate tratametele,analize ...

Cristal ce faci iubita ?

Am vazut ca si tu vrei sa iei o pauza ,poate e mai bine asa sa ne mai linistim.

[pup][pup] toate fetele

 

PCOS trat Siofor 1000 mg ,500mg/3zi , 4 IA nereusite , MTHFR C677T homozigot PAI 675 heterozigot 4G/5G trat Femibion 1/zi, Magne B6 3/zi ,acid folic 5mg /zi,

FIV1 la Giulesti nereusit

in 2012 o sa fiu [gravi]

Doamne ajuta [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...