Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

INSEMINARE 89 Felicitari Dankutza


Recommended Posts

Miky, multumesc! Sa dea Dzeu sa te vad cat mai repede mamica! Dankutza, nicio emotie nu am pentru mine, am doar pentru el, sa fie sanatos, atat imi doresc. Multumesc! Va anunt dupa nastere! Si hai cu dublele, da? Ca ma supar altfel! ----------------------------------------------------------------------------------------- Andra, mami fericita de fetita [zana] Amana (2 ani si o luna) si viitoare mami de baietel [baietel] Robin Hood 38s+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am fost azi la eco si foliculul meu are 18 mm , vom presta pozitia bine cunoscuta sambata dimineata , duminica seara si luni . Dr mi-a spus sa il sun in 12 Iunie sa ii spunem ca avem 2 liniute. Dr e foarte optimist , sentiment pe care mi-l transmite si mie. [pup][pup]. Andra nastere usoara iti doresc [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, Va multumesc din suflet pentru felicitari!![pup] Astazi a implinit o saptamana si vreau sa va spun ca am cel mai minunat si cuminte baietel !!![olala] Asadar, cine-l la rand pentru preluarea stafetei?? Dancutza, Maria?? Va [pup] si va astept cat mai curand ca alea 2 liniute![flo] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Mamica super fericita si norocoasa de Dorian Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si hai ca vin cu o veste grozava.. asa ca sa insenineze weekend-ul.. Andra l-a nascut aseara la 22:00 pe Robin de 3500 gr si 52 cm !!! [pk][flo] Felicitari mamico ! Un bebel sanatos si necolicos iti doresc [bis][colegi][bis] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Mamica super fericita si norocoasa de Dorian Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...