Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 89 Felicitari Dankutza


Recommended Posts

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dankutza,nu pot sa cred ...ai cazut in butoiul cu melancolie ? [q] Te rog sa fii tare,tu ai o fetita si sanse mult mai mari decat noi,nu te poti da batuta acum ...noi avem nevoie de tine sa ne incurajezi [pup] --------------------------------------------- Vreau si eu sa traiesc acea clipa minunata...sa fiu[gravired] CRISSTAL mutatia 675 4G si mutatia 844A in gena Pai -heterozigota + anomalie cromozomiala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dankutza, nu stiu nici macar ce e ala [:-@] cert e ca al meu a luat ceva gen spermotred si a avut mobilitate mai mare, dar nu prea aveam probleme in sensul asta. Dar parca si voi aveti rezultate ok deobicei. Nu cumva e ceva ocazional? Despre mine: si eu cu butoiul meu, micut, dar na - am cu ce ma lauda. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fete dragi! Vroiam sa va multumesc pentru gandurile bune, Doamne ajuta sa veniti toate cu vesti bune! Va multumesc inca o data si va imbratisez cu drag![flo][flo][flo][flo][flo] ----------------------------------------------------------------------------------------- Andra, mami fericita de [zana] Amana (2 ani) si de [baietel] Robin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup, fete dragi![pup][flo] Bun venit micilor juniori [pup] si felicitari mamicilor Andra si Bellisima[pup]! Nu e bucurie mai mare pe lumea asta decat sa-ti ti puisorul la san si sa nu te mai saturi privindu-l... N-am facut nici o branza cu operatia, a venit si ciclul, a si trecut deja, asa ca prea mari sperante nu-mi mai fac...O fii la mine buba sau la consort, nici nu mai stiu ce sa mai fac sau sa mai spun... Dankutza, draga mea, te cred din toata inima si te inteleg perfect. O pauza este bine venita si poate bebe vine cand vrea el... Nici eu nu mai fac nimic in aceasta privinta, ovarele mele sunt cam batranele si pe sot nu l-am mai verificat. Nu mai vrea. Asta este... Ma astepta un Bac si o facultate cu baiatul, iar fata a intrat in criza de 14 ani, Cele care au copii adolescenti stiu. Lauri, Olimp, ce mai faceti, dragelor ? Am sa mai scriu din cand in cand, dar cu gandul sunt mereu cu voi... Pup![pup][flo][pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

missy sunt bine multumesc de intrebare , am fost la controlul de 6 saptamani de la operatie si sunt ok , tesuturile s-au refacut super bine , deja am trecut si de primul ciclu , in concluzie pana acum este un succes, vom vedea mai incolo daca si reusita de a ramane insarcinata este "la ea acasa" ce sa faci daca ai copilasi asa de mari , bacalaureat , crize adolescentine...spar sa ajungem si noi sa povestim de ele...[:D], oricum succes si tie si sa ai reusita , de ce nu , si vara mea acum are 41 de ani si face bebe, deci se poate !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Nu sunt in butoiul cu melancolie. Pur si simplu sunt realista. AM mai discutat si cu altii si am observat ca de fapt spermograma se imbunatateste imediat dupa inceperea tratamentului si apoi incepe sa scada. Am auzit si sepermotrend si de profertil, acelasi lucru. Anul trecut in august avea 1,5ml/mil, dupa o luna de tratament 8 mil/ml, dupa 2 luni 16mil/ml si apoi a inceput scaderea de am ajuns la 900 mii/ml. Cred ca "s-a imbascsit" de medicamente. Asa ca, dupa logica mea. cel mai bine e sa-l las fara medicamente vreo 3 luni de zile si apoi sa incep sa i le dau iar si sa fac IA in primele 2-3 de tratament. Intre timp, as vrea sa slabesc pt Cezara mi-a zis ca din cauza slaninutei, trebuie sa-mi dea doza mai mare de medicament decat ca la una slaba si cu acelasi probleme. Poate reusesc sa scad doza si sa raspund mai repede si mai eficinet. Deh, vrabia....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Va invit la o [cafea]. Mi-a venit o idee: sa iau complex de B-uri. Am citit ca sunt bune...poate reusesc sa fac bebel. Intre timp am luat tratament naturist pentru fibrom, macar sa scap de asta. Am inghitit zmeur, coacaz negru, cretisoara. Si am baut ceai de coada soticelului. Gravida nu am ramas dar am simtit ovulatia la greu (vreo 2-3 zile intepaturi in perioada 16-18 a C.M.; cf. monitorizarii ovulez mai tarziu...). Luna asta am simtit dureri in ziua 13! Cam ciudat, fiind pe dreapta am zis ca ma paste apendicita, dar a durat doar cateva ore. Plus Femibion, Aspenter, Magne B6. Si, fara sa-mi recomande nimeni, iau fier. Am o usoara anemie..si se stie ca poate fi grav in sarcina. Poate fi un motiv de nu raman... Sper ca Andra_C si Bellisima Eva sa ne molipseasca pe toate! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...