Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

UNDE GATESC BUCATARII DE LA MASTER CHEF?


Recommended Posts

ma incearca o nedumerire caruia nu reusesc sa ii dau de capat desi am rasfoit ceva pagini virtuala: unde gatesc -la ce restaurante -bucatarii din concursul Master Chef? Intreb pentru ca mi se par -cu exceptia unuia niste ,,liustrii necunoscuti"...si chiar as vrea sa am si eu sansa sa manac la resturantele unde ei sunt chef. Eu sunt la bucatarie ,,basic"gatesc dupa retele lui Jamie , e simplu si imi ies toate, dar consider arta gatitutului a noua arta-dupa cinematografie si cele clasice. am cateva evenimente in urmatoarele saptamani si as vrea sa merg la restaurantele juratilor. Deci , cine stie unde ii gasim > Multumesc ligeea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Din ce am gasit si eu pe net: Florin Dumitrescu : restaurantul Escargot sursa: http://www.eva.ro/divertisment/stiri/cum-a-ajuns-florin-dumitrescu-jurat-la-masterchef-articol-41583.html Sorin Bontea : restaurantul Radisson; sursa: http://www.libertatea.ro/detalii/articol/masterchef-pro-tv-Catalin-Scarlatescu-Sorin-Bontea-Florin-Dumitrescu-384264.html Catalin Scarlatescu: Howard Johnson Grand Plaza Hotel Bucharest.
Cami [mamica] si Luca-Ionut [hagi](25.09.2006) Viata e plina de fumusete. Observ-o. Observa albinele, copiii, fetele zambitoare. Miroase ploaia si simte vantul. Traieste-ti viata la intregul ei potential, si lupta pentru visele tale. – Ashlay Smith
"When God was giving out talent, He gave all of it to Michael Jackson." Babyface
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...