Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (9)


Recommended Posts

Buna ziua

 

Bianca numai 3,5 vreau dar mi se par cele mai grele.Raport 61,5 deci am 2 kg date mai am 1,5 dar e super greu si sincer imi pare asa rau ca nu m-am masurat la cm inainte de maraton ca la picioare simt ca am dat cm bine de tot.

 

Maratonul a fost super dar si acuma ma dor picioare si vreau sa reusesc macar 2 zile pe saptamana sa merg cu domnisoara ea cu bicicleta eu la pas alert 30 de minute.Sa vedem ca stam super prost cu timpul dar trebuie sa reusesc.

 

Felicitari la toate fetele si numai rezultate bune sa vad.

 

Iar la medalii nu ma inscriu ca mi se pare cele mai grele kg de dat jos[q].Si as vrea sa pun o poza cu blugi sa vedeti in ce stadiu sunt si sa accept critici sau sa mi se spuna sa imi bag mintile in cap cu slabitul[:D](as vrea eu)

 

manenus

Marilena si Mara Augusta

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ei, daca e vorba de premiul I cu coronita, fac cinste cu niste apa plata cu lamaie [:D]

 

Marilena, hai ca dai jos si restul de 1,5 kg, daca vrei. Eu sunt sigura ca arati foarte bine si acum.

 

Bianca, bine zici cu 1 iulie. Eu atunci mai mult ca sigur voi fi codasa...sper totusi sa ma abtin. Dupa Turcia, mai stam putin pe acasa si apoi mergem si la marea noastra cateva zile...dar acolo nu ma tenteaza nimic, doar hamsii prajte (crocante) pe plaja [pofta]

 

Laura, 300 grame nu inseamna nimic !

 

Mari, mami de Teodora Maria (26.03.2006) si Anca Ioana (4.09.2010)

poze

poze noi

Teodora 2 ani+ si Anca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu astept cu nerabdare cantarul de 1 iulie.......avand in vedere ca am inceput serviciul la 1 iunie,ca am acasa baietel de 11 luni,chiar sunt curioasa cate kg se vor topi usor,usor...[:D][:D]....singura problema e micul dejun de la rina,ca nu prea pot sa-l tin ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marilena, am modificat - cand ti-e prea foame deschizi prima pagina si admiri unde ai ajuns[pup]. Ai cred 10 kg minus, asa-i? esti atat de aproape de target[olala]

 

Editez sa adaug ca da, acele ultime kile sunt incapatanate rau.Intru cateodata pe un blog simpatic, o actrita care se chinuie sa dea jos exact acele ultime 2-3 kg (Ioana Ginghina), merge f greu, insa imi plac metodele ei- de-acolo m-am inspirat cu mancat cirese seara, dar si cu smoothieul de fructe si legume. Porti wedges la blugi?

 

 

Mari78, cand pleci la turci? am uitat din capitolele precedente.

Multumim pentru cinste, e binevenita! Chiar asa, voi cata apa beti in medie pe zi, atingeti cei 2 l? eu foarte rar, cam pe la 1.5-1.8 l sunt.

 

 

Luluuuuu77, cum te-ai distrat?

 

 

 

 

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mari vreau si eu la turci[:D] frumos mai suna dar m-am saturat de ploaia de aici.

 

Bianca nu ca nu pot merge si la munca pe care o fac m-as impiedica in ei [:D].

 

Cele mai grele mi se par si cam stiu unde stau pe burta acolo mai e de lucru ca la picioare ar mai fi dar e bine si asa da nu ma las eu asa usor parca vad ca bag odata o cura nebuna si dispar ele numai sa imi revin un pic ca nici vremea nu tine cu mine e prea frig si ploaie ,mie tare imi prieste cand e cald si pot face multe.

 

manenus

Marilena si Mara Augusta

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

 

Aha[:D], cred ca o zi pe saptamana rezisti insa, juma de zi adica. Depinde si pe la ce ore te.ai obisnuit sa iei pranzul, la birou 14.00 si ceva e normal.

 

Chiar azi mi.am propus sa ma testez[:D], am luat MD un smoothie din morcov, mere, banana si lamaie, a iesit cam acru de data asta, asa ca am completat cu 2 linguri cereale si una de chia. Mai am o portie pt gustare, apoi meniu normal, sper sa ma tin de plan.

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helooo heloooo

 

reusesc si eu azi sa scriu, ca sunt intr-o criza de timp.

 

a fost tare bine in micul meu pelerinaj, m-am incarcat duhovniceste, iar excese zau ca nu am facut- ciorba de legume, sarmale post, cas proaspat cu rosii si catsraveti, coliva, cozonac si gratar si vin[:D]. atat am mancat in 3 zile, cu stagnare la cantar.

 

ma bucur sa vad ca se slabeste, bravo[pk]

 

 

 

SOACRA MARE

Doua maini stangi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...