Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc Dacris pentru info! si eu merg tot pe Bilic personalizat functie de anotimp, buget si inspiratie pt gatit (a partenerului[:I]).

 

cand ai timp sa intri sa mai scrii meniul tau, ma mai inspir - poate imi dai vreo reteta gustoasa.

 

in cat timp ai dat jos cele 5 kg?

 

editez sa adaug si eu pt Caro- in primele saptamani e normal sa simti nevoia sa mananci mai mult si te incurajez sa o faci, ca si Paulinio. Stomacul se va regla in timp, de altfel smecheria este ca organismul sa nu se "prinda" ca e la dieta, altfel incepe sa stocheze din putinul pe care il primese. Al meu a citit sigur capitolul asta[:D], daca am o zi in care programul e incarcat si mananc foarte putin, am senzatia aia ascutita de foame timp indelungat, de cele mai multe ori cand ma urc pe cantar "atarn" mai greu.

 

azi nu va fi una din acele zile, a uitat baiatul un covrig in masina si l-am adaugat fara ezitare iaurtului programat pt prima gustare[:I]

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

zi de raport- eu am dat de ieri, la fel sunt si azi 68.5- port amintirea muntelui, si nu doar in suflet[:D]. Plecasem de 68.1 sambata dimineata- asta pare sa fie noul meu prag dupa cum ziceam, trebuie sa-mi fac un plan mai organizat.

 

Bravo Lulu77! ce crezi ca a determinat schimbarea? tu esti pe Rina acum, nu?

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am modificat si pe prima pagina, copiez si aici mini-concursul - am luat ultima greutate raportata si actualizez la cine da raportul. Am senzatia ca Anca s-a retras sau poate e in concediu, ramane de vazut.

 

Etapa II- 1 iulie

 

1. Lulu77 65.7 64.7id="red">

2. ancadragoman 85.3

3. mari78 68.5

4. Gusta 61.5

5. Lyada 68.4 68.5id="red">

6. Laura25 63.2

 

pt cine nu e in concurs modific direct pe prima pagina- pt fetele care au venit cu forte proaspete alaturi de noi

 

spor la slabit!

 

 

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,

 

nu a incercat nimeni regimul danez?? ..eu l-am incercat acum vreo 3 ani si a dat rezultate

eu astept sa nasc si cred ca m-as apuca de el, cand o sa pot desigur , ca vreau sa-l alaptez pe micut.

 

ile ...in asteptarea micutului..[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Personal am fost dezamagita de dieta daneza.

 

Am tinut-o acum vreo 2 ani si am slabit doar 3 kg in 2 saptamani. Iar dupa 2 saptamani trebuie sa te opresti. Daca ai ceva mai mult de slabit iti trebuie o dieta de durata.

 


Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009id="teal">

Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza. id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am tinut dieta acum 3 ani, intradevar in timpul celor 2 saptamani am slabit doar 5 kg, dar dupa m-am obisnuit si am mancat echilibrat, fara sucuri, paine, dulciuri...fara masa seara si am slabit treptat.

 

altceva sincer nu am incercat, dar ...nu-i timpul pierdut.

 

ps

rugaminte sunt noua pe forum si vreau sa gasesc si eu mamicile in devenire ....pt sf lunii asteia sau inceputul lunii viitoare, ma poate ajuta cineva???

multumesc

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...