Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ralucaid="red">, [:-)))][:-)))][:-)))]. Io-s 2 subiecte mai jos la Dukan, fara fructe, dar te sustin.

 

Lauraid="red">, ca nu stiu unde sa te felicit in alta parte,id="size1"> multe felicitari gemenilor de 7 ani! [s][s] .

 


Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009id="teal">

Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza. id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lyada, vrei o salata mai "smechera"? am o reteta super: salata verde, cascaval, mar verde, stafide, nuci, zeama de lamaie, ulei si piper alb. [pofta]. sunt atatea bunatati care nu ingrasa...alta salata: morcovi, varza rosie, porumb, cartofi fierti, somon (sau branza). sau salatele orientale, etc. azi am mancat: MD fructe mixate la blender (capsuni, banane, portocale, caise) cu paine prajita, G seminte crude de floarea soarelui, nuci si miere (imi place f mult aceste amestec, este ca un fel de baton de cereale) P mancare de fasole cu castraveti murati C branza cu ardei, rosii si castraveti. am o prietena care practica yoga si mananca impresionant, arata si pe masura. are 40 si ceva de ani si eu am crezut ca e o pustanca in drum spre maritis. pielea curata, un tonus muscular fantastic, par matasos, subtirica, privirea si dantura curate. ma inspira f mult, mereu o intreb ce mananca, aud ptr prima oara la ea despre hrisca, mei, suc de legume, etc. sotul ei este de asemenea, yoghin, dar este prea slab. am auzit de la ei si de un desert din orez integral, miere si nuci.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, suna f bine si salatele si desertul, le testez cat mai curand, sa.mi mai iau ce trebuie in weekend.

 

Azi MD perle de branza cu smantana, plus marar, o rosie, un castravete si 2 wassa

G iaurt cu cereale

P sal morcov, telina cu fasole batuta

G migdale

C nu stiu

 

Deja am scapat de surplusul de la munte, asta ma bucura tare

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc mult pentru urari!

 

Aseara nu am mancat mult, dar mancat din toate. Nu am baut sampanie, dar am baut 2 pahare de vin rosu. [alcool]

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...