Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (9)


Recommended Posts

Neatza la pranz. Sunt rupta de oboseala da nu se pune. Prima zi de maraton e gata inca 3 am crezut ca o sa fie o joaca dar nu e [:D]. Bag acusi o cafea si ma bag la copt cupcakes pentru mandra sa duca maine la scoala. Pup pui bolnaviori si sa se faca repede bine si mamicile. http://www.flickr.com/photos/21299120@N04/?saved=1 Marilena si Mara Augusta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bianca antrenat[:D] e in fiecare zi pe jos la munca.Nu alerg e mers pe o distanta de 5 km in fiecare zi 4 zile.Aici e sport national si de 9 ani nu am participat niciodata asa ca anul acesta e primul si imi place.Ne pregatim sa plecam ca merg impreuna cu mara sa ma vezi cum o mai duc si in brate. Ieri a fost durere dupa o zi nebuna de munca am mers 5 km ,azi iar munca si am copt cred ca 80 de cupcakes si mergem acusi la maraton si dupa urmeaza sa ornez prajituricile si ce o sa duca maine la copii iar maine cred ca e munca curat si 5 km [:D].Nu am stiut in ce m-am bagat sper sa o duc la capat[:D]. http://www.flickr.com/photos/21299120@N04/?saved=1 Marilena si Mara Augusta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Am recitit ce povestesti de maraton si imi pare la fel de extrem ca si aseara[:D]. Sper ca iti faci timp sa iti pregatesti si tie mancare recomandata cand faci effort intens. In copilarie parca mergeam 3 km in 40 min, oare tin minte corect?! Astept sa ne povestesti despre finalul glorios, bafta![flo] O zi frumoasa tuturor! PS. Fetelor care nu mai spuneti nimic martea/miercurea va tineti de treaba, da?[:)] Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor cine-mi trimite si mie Rina asta sa vedem ce zice? sau parac avea lulu un rezumat, daca puteti dati0mi si mie un PM va rog sapt viitoare cica plec la mare, la bulgari, sa studiez dieta, hahah, ca regim nu cred...iar pun ce m0am schinuit sa dau jos, kilogramul ala amarat cu care tot ma chinui mersi Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada, Incearca in ziua de fructe sau legume sa le prepari la blender, sa nu iasa suc ci un fel de pasta pe care o poti manca cu lingurita. Chestia asta am citit-o pe niste googaliri legate de detox cu fructe si legume,pentru ca am simtit de ceva vreme nevoia de detoxifiere si am testat weekendul trecut. Eu cred ca are si rol catalizator, chiar si la mine care ma plangeam de ritm lent. Am mancat asa doar juma de zi si in 2 zile s-au dus 900 g, desi eram in perioada pre-PMS. Sper sa functioneze si la alte persoane- eu luna asta am testat in continuu, citesc in weekend, cumpar, aplic, mai uit, apoi revin. Ca azi dimineata cand mi-am reamintit brusc de semintele chia, de care spunea o tipa la alt subiect ca au topit-o efectiv, ea fiind slaba. Chiar topita nu-s[:D], dar azi aveam 67.8 kg, deci -500 fata de martea asta. Nu mai retin cand am eliminat carnea de pui/vita, cam o data cu Mari78, cred ca si asta ajuta. A ramas doar pestele pe baricade. Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La plafar gasesti orice, iar ce sunt pe google, cica-s "mama cerealelor", asta apare obsesiv- arata ca semintele de mac si se topesc in orice mancare, fara sa ii schimbe gustul. Eu azi le-am pus in iaurt si am adaugat fulgi de ovaz. Apoi am mancat o felie wassa cu niste masline desarate, caci mi-era foame[:I] iar daca ai timp iti recomand subiectul Dieta Vietii de pe forum, acolo am gasit multe alte lucruri interesante. Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...