Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recoltare celule stem


Recommended Posts

Buna mamicilor, Ma ajutati si pe mine cu niste info despre celulele stem. Tot am auzit vorbindu-se de asta si in ultimul timp am avut timp sa intru pe net si am gasit o multime de info. Voi, ce stiti despre subiectul asta? Merita sa facem asta, la ce (ne) ajuta? Astept raspunsurile voastre[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu am optat pentru recoltarea celulelor stem,mergand pe principiul:sa dea Dumnezeu sa nu avem nevoie de ele si sa pierdem banii,cum cred ca se gandesc multi parinti.Mereu zicem caa facem tot ce putem pentru copiii nostrii si daca am avut posibilitatea financiara am facut-o si nu regret.Stiu ca sunt folosite in vindecarea multor boli si se mai fac cercetari,sunt convinsa ca in cativa ani utilitatea lor va fi si mai mare.Se lucreaza si la posibilitatea de multiplicare si parca am auzit ca deja se poate produce multiplicarea.Eu de aici http://www.cordcenter.ro/ mi-am luat informatiile,poti sa ii suni daca ai necaritati.Nu fac reclama,nu stiu ce firma e mai buna sau mai ieftina,asta te hotarasti daca hotarasti sa recoltezi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna multumesc de info am auzit de ei, mai multi cunoscuti au facut cu ei, dar cum spui si tu decizia imi apartine. Ce mi se pare foarte interesant la ei este ca iti ofera o suma prin care iti deconteaza interventia, Doamne fereste sa nu fie nevoie si din cate am vazut eu, sunt cei mai vechi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Sunt mamica unui baietel de 1 an si am ales sa fac recoltare de celule stem, in urma unor indelungi cautari, cu cei de la Cord Blood Center. Pana pe 16 octombrie 2012, persoanele recomandate de cei care au semnat deja contract pot oferi viitoarelor mamici interesate un voucher de reducere in cuantum de 10% din valoarea contractului. Daca sunteti interesate de acesta reducere va pot trimite un talon de recomandare: giulia78ro@yahoo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...